• Informacje na temat:

  wrocław zarobki

Artykuły na temat: wrocław zarobki
 • Zarobki w miastach. Przeciętne zarobki w polskich miastach - Jastrzębie Zdrój na czele

  ...dobrze zarabia się również w Sopocie (5313 zł), Gdańsku (5312 zł) i Katowicach (5290 zł). W pierwszej dziesiątce znalazły się ponadto: Gliwice (5117 zł), Dąbrowa Górnicza (5096 zł) oraz Wrocław (5070 zł). Przeciętne zarobki w stolicy Dolnego Śląska wyniosły 112 proc. średniej krajowej. Najbliżej tej średniej były Świnoujście (100,2 proc.) i Rzeszów (99,6 proc.). Natomiast najniższe średnie...

 • Ile średnio zarabia deweloper na mieszkaniu?

  Ceny nowych mieszkań w większych miastach naszego kraju są dość wysokie. Obecnie mało kto może sobie pozwolić na zakup dużego lokalu bez pomocy kredytu hipotecznego. Przyczynę wysokiej stawki za m kw. nieruchomości często upatrujemy w chciwości deweloperów. Ale czy naprawdę ich zarobki są tak wysokie? I w jakim stopniu przekładają się na podniesienie cen mieszkań?

 • Branża IT nie zwalnia tempa. Ofert przybywa, a zarobki coraz wyższe

  Rośnie popyt na specjalistów IT, a ich zarobki są coraz wyższe. Dotyczy to zarówno początkujących programistów, jak i specjalistów biegle posługujących się najbardziej popularnymi językami oprogramowania.

 • Kaufland wprowadza wysokie podwyżki dla niemal wszystkich pracowników i gwarantuje im cykliczny wzrost wynagrodzeń. Od 1 marca zarobki 95 proc. pracowników wzrosły średnio o 11 proc. Minimalna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca wynosi teraz 2600 zł brutto na pełen etat. W 2017 roku Kaufland przeznaczy na podwyżki 55 mln zł.

 • Zarobki w polskich miastach wahają się od 3,2 tys. zł do 6,1 tys. zł

  ...(4 tys. 802,04 zł) oraz Wrocław (4 tys. 800,54 zł). Przeciętne zarobki w stolicy Dolnego Śląska wyniosły 112 proc. średniej krajowej. Najniższe średnie wynagrodzenie wśród miast na prawach(...) zarobki w tym mieście stanowią 143 proc. średniej krajowej - 4 tys. 290,52 zł. Z wyjątkiem Warszawy, w której statystyczne wynagrodzenia wyniosły 5 tys. 739,61 zł, plasując stolicę na drugiej...

 • Jakie są koszty utrzymania mieszkania w Polsce?

  Koszty utrzymania w Polsce są - w stosunku do zarobków - jednymi z najwyższych wśród krajów Unii Europejskiej. Wg Eurostatu w 2013 roku statystyczny Polak wydawał na ten cel około 20 proc. swoich zarobków. Obecnie - za sprawą deflacji - koszty związane z mieszkaniem są nieco mniejsze, co nie znaczy, że niskie.

 • Kraków, Wrocław, Poznań - gdzie zarobisz najwięcej?

  Porównaliśmy zarobki w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Spośród tych trzech miast najwięcej zarabiano we Wrocławiu. Mediana wynagrodzeń wyniosła w tym mieście 4700 zł. Ile wynosiły przeciętne pensje w Krakowie i Poznaniu?

 • Mieszkania czteropokojowe wracają do łask

  Dane pośredników WGN wskazują wyraźnie - po latach dominacji mieszkań średnich, znów większym zainteresowaniem cieszą się duże metraże. Wynika to przede wszystkim z tanich kredytów i rosnących pensji. Obecnie możemy sobie z zarobków pozwolić na więcej mkw. mieszkania.

 • Zarobki świętego Mikołaja

  ...i Krakowa. Stawki za 20-30 minutowe spotkanie sięgają od 100 do nawet 170 zł. Nieco mniejsze wydatki muszą ponieść rodzice pociech w takich miastach, jak Gdańsk, Katowice, Szczecin, czy Wrocław. Tam(...) w takich miastach, jak Gdańsk, Katowice, Kraków, Warszawa, czy Wrocław. Tam za spotkanie w dniu 24 grudnia trzeba zapłacić od 150 do nawet 250 zł. Na dalszej pozycji pod względem zarobków uplasowali...

 • ceny używanych mieszkań osiągają poziom znany z największych polskich miast (Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska). Jeżeli dodatkowo weźmiemy pod uwagę wysokość lokalnych zarobków, to