• Informacje na temat:

  wszystkie biura podróży w polsce

Artykuły na temat: wszystkie biura podróży w polsce
 • Zwróć uwagę na wszystkie zapisy małym drukiem oraz na to, co kryje się pod zwrotem: „cena nie zawiera”. Pozornie tania oferta może mieć ukryte koszty, czyli to, co trzeba dopłacić do ceny podstawowej.

 • Przed wyjazdem sprawdź biuro podróży

  Coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie wakacji poza granicami naszego kraju. Ankiety pokazują, że w tym roku zagraniczne wojaże planuje nawet 4 mln rodaków. Przed wyjazdem warto sprawdzić biuro podróży, z którego usług zamierzamy skorzystać.

 • Kupując wakacje z katalogu, masz większą gwarancję, że touroperator zadba o szczegóły. Lecąc na własną rękę, musisz dopilnować wszystkiego sama. Sprawdź, jak przygotować się do wyjazdu za granicę.

 • TFG - uruchomił nowy rejestr biur podróży

  Nowy rejestr z informacjami o wszystkich biurach podróży w Polsce - uruchomił Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki* zawiera wpisy dla ponad 4,6 tysiąca przedsiębiorców tej branży. Wreszcie można sprawdzić, czy dana firma jest wpisana do ewidencji prowadzonej przez marszałków województw i czy ma zabezpieczenia na wypadek niewypłacalności.

 • Firma bez biura

  ..., którzy przynajmniej pewną ilość swoich zadań wykonują zdalnie - z domu lub w podróży. Jest to zresztą model popierany przez Komisję Europejską, jak również część mającej dźwignąć gospodarczo Europę(...) mobilnych urządzeń sprawia, że akurat e-praca, także w Polsce, rzeczywiście rozwija się niezwykle dynamicznie. Po pierwsze, oferta wszelkiego rodzaju urządzeń niezbędnych do jej wykonywania zwiększa...

 • Ponad 6 mln Polaków wykupiło w 2017 roku wakacje w biurach podróży - wynika z wstępnego raportu Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Ponad połowa wybrała wyjazd w kraju, zaś 3,2 mln Polaków zdecydowało się na zagraniczną wycieczkę.

 • Europoseł zarabia nawet milion złotych rocznie. A to i tak nie wszystko

  ...zapłaci. Rocznie parlament refunduje koszty podróży niezwiązanych z krajem pochodzenia danego europosła w wysokości maksymalnie 4454 euro. To jednak nie wszystkie przywileje, które łączą się z pełnieniem(...) parlamentu. - Tymczasem poseł w Polsce, z dodatkami np. za pełnienie funkcji w komisjach, zarobi ok. 100 tys. zł na rękę - dodaje polityk. Za jedno euro wczoraj można było dostać ok. 4,32 zł. Pensja...

 • Jak się uchronić przed wyjazdem z zagrożonym upadłością biurem podróży? Oto porady Biura Informacji Kredytowej (BIK).

 • Oto wynagrodzenia polskich parlamentarzystów

  Władzę ustawodawczą tworzy w Polsce dwuizbowy parlament. Zgodnie z rozdziałem IV Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, składa się on z dwóch instytucji: Sejmu i Senatu, liczących odpowiednio 460 posłów oraz 100 senatorów.

 • Sezon letni bezpieczny finansowo dla klientów biur podróży

  Mamy pewność, że w tym roku w sezonie letnim sytuacja finansowa, jeśli chodzi o bezpieczeństwo finansowe klientów biur podróży, będzie bardzo dobra - powiedział na konferencji prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski.