• Informacje na temat:

  wycena funduszy akcji tfi

Artykuły na temat: wycena funduszy akcji tfi
 • Kto przetrwa na rynku pracy?

  .... Drugi etat receptą na kryzys? Polacy zrazili się też do funduszy inwestycyjnych i akcji - wynika z badań Fundacji Kronenberga i Komisji Nadzoru Finansowego. Jako bezpieczną lokatę kapitału(...) pracowników. Każdy kto zamierzał iść do szefa po podwyżkę powinien się z tym na jakiś czas wstrzymać. Mniejsze zyski firmy nie powodują masowych zwolnień, jednak przedsiębiorstwa nie mają funduszy na...

 • Wyniki TFI - najlepsze fundusze akcji małych i średnich spółek

  Niespełna połowa funduszy z oferty TFI zakończyło wrzesień z zyskiem - Już po raz trzeci z rzędu najwyższe stopy zwrotu osiągnęły fundusze akcji małych i średnich spółek.

 • TFI: Rynek funduszy inwestycyjnych

  Rynek funduszy inwestycyjnych TFI: Jak wynika z raportu DM Trigon, po dwóch miesiącach odpływów ze wszystkich kategorii funduszy akcyjnych, październik zamknął się na plusie. Na obraz przepływów w całym rynku TFI największy wpływ miały odpływy z bezpiecznych kategorii funduszy obligacyjnych i pieniężnych.

 • TFI: Chiński smok namieszał w wynikach funduszy

  Sierpniowe załamanie na rynkach akcji wpłynęło negatywnie na wyniki funduszy inwestycyjnych. Jedynie 18% z nich zakończyło miniony miesiąc z zyskiem. Najniższe stopy zwrotu po raz kolejny wypracowały fundusze akcji tureckich (-11,0%). Dodatnie wyniki odnotowały fundusze o niższym poziomie ryzyka - dłużne oraz gotówkowe i pieniężne.

 • Analizy Online: Wyniki funduszy inwestycyjnych

  Choć na światowych rynkach mocno trzęsło za sprawą sytuacji w Chinach, gorszych danych z gospodarki amerykańskiej i niepewności na rynku ropy naftowej, to dla klientów krajowych TFI był to jeden z lepszych miesięcy od dłuższego czasu. W sumie trzy czwarte funduszy odnotowało dodatni wynik zarządzania.

 • W styczniu 65 proc. funduszy z oferty krajowych TFI odnotowało stratę - poinformowały w raporcie Analizy Online.

 • Analitycy Vestor DM, w raporcie z 18 sierpnia, podwyższyli rekomendację Quercus TFI do "kupuj" z "neutralnie". Jednocześnie obniżyli cenę docelową akcji spółki do 6,2 zł z 6,6 zł.

 • Giełdowe ALTUS TFI SA odnotowało w maju blisko 100 mln zł napływów netto do niededykowanych funduszy inwestycyjnych zamkniętych, przeznaczonych dla zamożnych osób prywatnych. Za sukces, mimo trudnego rynku, odpowiedzialne są akcyjne fundusze absolutnej stopy zwrotu, flagowej strategii inwestycyjnej firmy.

 • Do krajowych funduszy akcji od początku roku napłynęło ponad 3,6 miliarda złotych. Szeroki strumień nowych środków wspiera krajowy parkiet giełdowy. Wysokie poziomy indeksów zawdzięczamy także dobrej koniunkturze na światowych rynkach. Istnieje jednak ryzyko, że wraz ze wzrostem stóp procentowych w USA nastąpi znaczy odpływ kapitału z Polski.

 • Fed pomoże akcjom rynków rozwijających się?

  O perspektywach dla rynków akcji rozmawiamy z Ryszardem Rusakiem, dyrektorem inwestycyjnym ds. akcji Union Investment TFI.