• Informacje na temat:

  wynagrodzenia 2010

Artykuły na temat: wynagrodzenia 2010
 • Wynagrodzenia w Grecji

  ...średnich wynagrodzeń. W 2010 roku odnotowano pierwszy spadek przeciętnego wynagrodzenia. Średnia płaca wynosiła wówczas 1767 euro brutto. Od tego czasu zapoczątkowana została tendencja spadkowa(...) wydatków, a ich znaczna część była przeznaczona na transfery socjalne i wynagrodzenia w sektorze publicznym. Pracownicy otrzymywali trzynaste pensje na Boże Narodzenie, a czternaste na Wielkanoc. Grecja...

 • Przeciętne wynagrodzenie w maju wzrosło o 5,4 proc. rok do roku

  Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w maju 2017 r. wyniosło 4390,99 zł - podał w poniedziałek GUS.

 • Wynagrodzenia w Moskwie

  Wynagrodzenia w Moskwie Płaca minimalna w Moskwie w czerwcu 2014 roku stanowiła 254 proc. ustawowego najniższego wynagrodzenia uchwalonego przez rząd Federacji Rosyjskiej. Wynika to z faktu, że prawodawstwo FR zezwala władzom poszczególnych obwodów i krajów na swobodną regulację lokalnych poziomów wynagrodzenia minimalnego. Można to robić pod warunkiem, że lokalne stawki nie będą niższe od...

 • Nowe regulacje niekorzystne dla Polaków?

  Komisja Europejska jest za takimi samymi zasadami wynagrodzenia dla pracowników lokalnych i pracowników delegowanych. Zdaniem ekspertów, nowe regulacje mogą być niekorzystne dla Polaków.

 • Wynagrodzenia sędziów piłkarskich w Polsce i Europie

  ...(wzpn.poznan.pl, 2010). Jak widać, rozpoczęcie kariery sędziego jest dość łatwe. Decydują się na to na przykład uczniowie szkół średnich, traktując tę pracę jako weekendowe dorabianie do kieszonkowego. Ile można zarobić na kolejnych szczeblach kariery sędziego? Wynagrodzenia w polskich ligach Sędziowie główni, doglądający rozgrywek w klasach C i B, mogą liczyć na 85 zł brutto za mecz. Sędziowie...

 • Do końca lipca będzie wspólny inkasent wynagrodzeń wykonawców i producentów

  Resort kultury jest przekonany, że do końca bieżącego miesiąca zostanie wybrana jedna organizacja inkasująca wynagrodzenia wykonawców i producentów z tytułu odtwarzania utworów, fonogramów i wideogramów.

 • Jak kryzys finansowy wpłynął na wynagrodzenia Greków i Hiszpanów?

  ...wystąpienia negatywnego zdarzenia kredytowego (tzw. default countries). Jak zatem zmieniły się wynagrodzenia w czasie kryzysu w tych dwóch śródziemnomorskich krajach? Czy ich dynamika była podobna? Polskie wynagrodzenia na tym tle wyglądają bardzo mizernie.

 • Merlin w spirali długów. Konto firmy zajął komornik

  Firma od miesięcy jest winna pieniądze niektórym kontrahentom, a teraz przestała wypłacać wynagrodzenia części pracowników i odprowadzać składki do ZUS. Jej konto zajął już komornik.

 • Wynagrodzenia w Niemczech

  Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego w 2012 roku na pobyt czasowy wyjechało do Niemiec 500 000 Polaków. Niemcy są również najczęściej wskazywanym przez nas kierunkiem emigracji zarobkowej. Ile wynoszą wynagrodzenia u naszych zachodnich sąsiadów? W której branży wynagrodzenia były najwyższe?

 • Emerytalna piramida wciąż rośnie

  Przed problemami związanymi z koniecznością reformowania systemu świadczeń emerytalnych stoi większość krajów europejskich. Ich powodem jest sytuacja demograficzna i przejęte rozwiązania, coraz mocniej obciążające finanse większości państw.