• Informacje na temat:

  wynagrodzenia nauczyciela stażysty

Artykuły na temat: wynagrodzenia nauczyciela stażysty
 • MEN: Od kwietnia wzrosną wynagrodzenia nauczycieli

  Od 1 kwietnia wzrosną wynagrodzenia nauczycieli. Płace zasadnicze, w zależności od stopnia awansu zawodowego, wzrosną od 123 do 168 zł brutto. Rozporządzenie w tej sprawie zostało podpisane przez minister edukacji narodowej Annę Zalewską.

 • Zmiany w Karcie nauczyciela: Kosztowny staż i urlopy zdrowotne nauczycieli

  Samorządy w tym roku będą musiały wydać więcej na urlopy zdrowotne i awanse zawodowe pedagogów. Ale w kolejnym, dzięki zaostrzonym przepisom, liczą na milionowe oszczędności.

 • Wynagrodzenia nauczycieli: Jak zreformować system?

  .... Płaca zasadnicza stażysty wyniesie 2417, nauczyciela kontraktowego - 2487, mianowanego - 2824, dyplomowanego - 3317 zł. Brutto. Trzeba wysiąść z rządowej limuzyny, by zobaczyć ogłoszenia o pracę(...) dodatku mieszkaniowego. Marek Olszewski wójt gminy Lubicz, przewodniczący Związku Gmin Wiejskich RP TAK Jako samorządowcy zawsze uważaliśmy, że zawód nauczyciela jest szczególny i powinien...

 • Płace 3-6 zł: Nauczyciele się odkują

  Taka podwyżka pensji może rzucić na kolana, ale tylko ze śmiechu, lub z rozpaczy. W 2007 r. tylko o 3,18 zł może realnie wzrosnąć wynagrodzenie zasadnicze nauczyciela stażysty, a wynagrodzenie nauczyciela dyplomowanego o 6,27 zł.

 • Nowa tabela wynagradzania nauczycieli tuż-tuż

  ...wynagrodzenia nauczycieli wzrosną łącznie o 5,35 proc. Oznacza to, że średnie wynagrodzenie nauczycieli zwiększy się: od 147 zł - dla nauczyciela stażysty, do 271 zł - dla nauczyciela dyplomowanego(...) pedagogicznym) na poziomie: stażysty będzie od 1 kwietnia wynosić 2417 zł brutto, nauczyciela kontraktowego - 2487 zł brutto, nauczyciela mianowanego - 2824 zł brutto, nauczyciela dyplomowanego - 3317

 • Wynagrodzenia nauczycieli w Polsce i na świecie

  Pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym przyniesie 7-proc. podwyżkę płac dla nauczycieli. Niektórzy zarobią nawet 4817 zł brutto.

 • Ponad miliard złotych na podwyżki dla nauczycieli

  ..., że średnie wynagrodzenie nauczycieli zwiększy się od 147 zł dla nauczyciela stażysty, do 271 zł dla nauczyciela dyplomowanego" - poinformował MEN. Resort zaznaczył jednocześnie, że dodatek mieszkaniowy(...) stycznia 2019 r. oraz od stycznia 2020 r. Jak podało ministerstwo, wzrost płac nauczycieli ma odpowiadać przewidywanemu w tym okresie wzrostowi przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej...

 • Jak nie zbankrutować w szkole?

  Jak sprawić, aby korepetycje nie doprowadziły do bankructwa? A może warto płacić za szkołę? M.in na te pytania postaramy się odpowiedzieć z pomocą ekspertów w ramach naszego cyklu Twoje Pieniądze w RMF FM. Pierwszy września oznacza pierwszy dzwonek dla czterech milionów 700 tysięcy uczniów. Od godziny 11 uruchomimy infolinię, pod numerem której będziecie mogli zapytać o możliwości dofinansowania nauki dzieci. Po południu porozmawiamy z dyrektorami szkół: publicznej, prywatnej i społecznej....

 • Wynagrodzenia nauczycieli w Polsce i na świecie

  Zgodnie z Kartą nauczyciela, w skład wynagrodzenia nauczycieli wchodzi wynagrodzenie zasadnicze, wszelkiego rodzaju dodatki (np. za wysługę lat, motywacyjne oraz funkcyjne), wynagrodzenia za nadgodziny i zastępstwa oraz nagrody i inne świadczenia.

 • Zwiększą wam o 381 złotych

  Podwyżka, którą proponujemy w przyszłym roku da, na koniec roku, średnią pensję nauczyciela dyplomowanego większą o 381 złotych" - zapewniła Szumilas.