• Informacje na temat:

  wynagrodzenie brutto brutto

Artykuły na temat: wynagrodzenie brutto brutto
 • 10 tys. zł brutto - tyle chce zarabiać połowa z nas

  Oczekujemy wynagrodzenia co najmniej 10 tys. zł brutto miesięcznie. Ważne są dla nas także dobre relacje z szefem, jasno określone zadania i możliwości rozwoju zawodowego. To tylko kilka wniosków z badania zrealizowanego przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego na zlecenie Grupy GPEC.

 • Wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w październiku wzrosło o 7,6 proc.

  Główny Urząd Statystyczny poinformował o wzroście płac w Polsce. W październiku przeciętne wynagrodzenie brutto (w sektorze przedsiębiorstw) sięgnęło prawie 5 tys. zł!

 • "Zarabiam w sumie około 20 tys. zł brutto". Życie w ciągu dyżurowym

  Zarabiam w sumie około 20 tys. zł brutto. Obok etatu biorę udział w badaniach klinicznych, prowadzę szkolenia i wykłady. Pracuję 290–300 godzin miesięcznie – mówi lekarz z warszawskiego szpitala.

 • Wynagrodzenie w listopadzie wzrosło o 6,5 proc. rok do roku

  Przeciętne wynagrodzenie brutto w listopadzie wyniosło 4610,79 zł, co oznacza, że rok do roku wzrosło o 6,5 proc. - podał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny. Zatrudnienie rok do roku wzrosło o 4,5 proc.

 • Tesco ogłasza podwyżki. 2600 zł brutto po trzech miesiącach pracy

  ...​Tesco poinformowało pracowników o zmianach w planie wynagradzania. W marcu firma wprowadziła podwyżkę w wysokości 100 zł brutto, zaś od lipca płace pracowników sklepów wzrosną średnio o 130 zł.

 • GUS: Wynagrodzenie w czerwcu wzrosło o 6,0 proc.

  Przeciętne wynagrodzenie brutto w czerwcu wyniosło 4508,1 zł, co oznacza, że rok do roku wzrosło o 6,0 proc. - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny. Zatrudnienie rok do roku wzrosło o 4,3 proc.

 • Najczęściej zarabiamy tylko 2469 zł brutto

  ...detale mówiące tym, jak wyglądały nasze wynagrodzenia w październiku 2014 r. Okazuje się, że wówczas przeciętne wynagrodzenie brutto w gospodarce wyniosło prawie 4108 zł (w firmach i instytucjach(...) wyniosła 3292 zł. To oznacza, że połowa pracowników zarabiała poniżej tej kwoty, a druga połowa miała zarobki wyższe. Co ważne, 10 proc. najniżej zarabiających pracowników otrzymywało wynagrodzenie...

 • Wynagrodzenie w listopadzie wzrosło o 2,7 proc. rok do roku

  Przeciętne wynagrodzenie brutto w listopadzie wyniosło 4004,80 zł, co oznacza, że rok do roku wzrosło o 2,7 proc., a miesiąc do miesiąca wzrosło o 0,6 proc. - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny.

 • Nauczyciel dostanie 440 zł brutto za wyróżniającą pracę

  .... kwoty bazowej ustalonej w budżecie dla nauczycieli. Obecnie byłoby to 440 zł brutto miesięcznie. MEN przy tej okazji po raz kolejny potwierdza, że nauczyciele od przyszłego roku będą mogli liczyć na(...). - Niestety mogą pojawić się zalecenia od samorządów, czyli organów prowadzących, abyśmy nie skracali awansów. Tym bardziej, że wyższy stopień to automatycznie wyższe wynagrodzenie i dodatki. Czas...

 • Przeciętne zatrudnienie i wynagrodzenie w październiku 2016 r.

  W październiku 2016 r. przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw było wyższe o 3,1% r/r i wyniosło 5779,1 tys., a przeciętne miesięczne wynagrodzenie (brutto) było wyższe o 3,6% r/r i wyniosło 4259,37 zł. We wrześniu br. wynagrodzenie to wynosiło 4 tys. 217,96 zł.