• Informacje na temat:

  wynagrodzenie zasadnicze brutto

Artykuły na temat: wynagrodzenie zasadnicze brutto
 • PLL LOT podniosą zasadnicze wynagrodzenie

  ...​Zarząd PLL LOT od 1 czerwca podniesie zasadnicze wynagrodzenie pilotom zatrudnionym na etat - dowiedziała się PAP. Zgodnie ze zmianami np. kapitan dreamlinera otrzyma 18,6 tys. zł brutto pensji zasadniczej, a kapitan B737 czy embraera - 16,8 tys. zł. To podwyżki od 5 proc. do 12 proc.

 • Poczta Polska podniosła wynagrodzenia pracowników

  Poczta Polska osiągnęła porozumienie w sprawie podwyżki wynagrodzeń. Porozumienie zakłada zwiększenie wynagrodzenia zasadniczego o 150 zł brutto od 1 marca i jednorazową wypłatę 200 zł dla pracowników eksploatacji.

 • Nowelizacja Karty nauczyciela. Zasadnicza pensja wychowawcy wzrośnie

  ...postulatów związkowych. W efekcie zasadnicze pensje nauczycieli, w zależności od stopnia awansu zawodowego, wzrosną od 122 zł do 166 zł brutto. Potwierdziły się ustalenia DGP, że poza podwyżkami od(...) - dodaje. ZNP domaga się od premiera pisemnej deklaracji, że ten znajdzie pieniądze na kolejne 5 proc. podwyżek dla nauczycieli od września. - Wtedy formalnie można podwyższyć wynagrodzenie zasadnicze dla...

 • Zarobki w bankach centralnych są zróżnicowane

  Zarobki osób zatrudnionych na kierowniczych stanowiskach w bankach centralnych państw europejskich i USA są bardzo zróżnicowane, ale na ogół jawne. Największe są w Szwajcarii, a najniższe na Litwie, różniąc się od siebie ponad osiem razy.

 • MEN: Od kwietnia wzrosną wynagrodzenia nauczycieli

  Od 1 kwietnia wzrosną wynagrodzenia nauczycieli. Płace zasadnicze, w zależności od stopnia awansu zawodowego, wzrosną od 123 do 168 zł brutto. Rozporządzenie w tej sprawie zostało podpisane przez minister edukacji narodowej Annę Zalewską.

 • Wynagrodzenia pozytywnie zaskoczyły

  Przeciętne zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw wzrosło w kwietniu o 3,7 procent, licząc rok do roku. Taką informację opublikował Główny Urząd Statystyczny. GUS podał też, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było w ubiegłym miesiącu wyższe o 7,8 procent niż rok wcześniej i wyniosło 4840 złotych i 44 grosze.

 • Rozporządzenie ws. minimalnych stawek wynagrodzenia nauczycieli podpisane

  Minister edukacji narodowej Anna Zalewska podpisała w piątek rozporządzenie w sprawie minimalnych stawek wynagrodzenia nauczycieli. Zgodnie z nim płace zasadnicze nauczycieli wzrosną od 1 stycznia 2019 r., zależnie od stopnia awansu zawodowego, od 121 do 166 zł brutto.

 • Presja płacowa rośnie: Te branże dobrze zniosłyby nawet 40-proc. wzrost wynagrodzeń

  Ekonomiści Pekao postanowili sprawdzić, jak poradziłyby sobie firmy z narastającą presją płacową. - Zadaliśmy pytanie, jakiego rzędu wzrost płac wyzerowałby wyniki w poszczególnych branżach przy założeniu, że inne warunki by się nie zmieniły - mówi Marcin Mrowiec, główny ekonomista banku.

 • Wynagrodzenia urzędników wzrosną o 360 zł. Najwięcej zyskają najbogatsi

  W 2020 r. średnie wynagrodzenie w służbie cywilnej wzrośnie o 360 zł i wyniesie 6360 zł. Najwięcej na odmrożeniu kwoty bazowej zyskają osoby najlepiej zarabiające.

 • PKP Cargo: Pracownicy dostaną 200 złotych podwyżki brutto

  Rozmowy zarządu spółki ze związkami zawodowymi w PKP Cargo nie przyniosły rezultatów. Tym niemniej pracownicy dostaną 200 złotych brutto podwyżki.