• Informacje na temat:

  wynik lotto

Artykuły na temat: wynik lotto
 • Syndrom karoshi, czyli śmierć z przepracowania

  ...pracuje ponad siły, bo tak chce, a ilu, bo musi, i czym to grozi? Nie każdy chce być pracoholikiem Portal HR24, monitorujący polski rynek pracy, przeprowadził ostatnio badania, z których wynika, że(...) wydajność pracownika nawet do zera. - Dlaczego tyle pracuję? - zastanawia się Mikołaj. - Częściowo wynika to z mojego pracoholizmu, poczucia obowiązku i perfekcjonizmu. Z drugiej strony kultura...

 • Łukasz Łazarewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego

  Łukasz Łazarewicz zrezygnował wczoraj z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Prezes Łazarewicz nie wyjaśnił przyczyn swojej decyzji.

 • Nie tylko wygrana na loterii może rozwiązać problem niskiej emerytury

  W czwartkowym losowaniu Lotto będzie można wygrać aż 30 mln zł. Takie pieniądze pozwalają przez dziesięciolecia żyć z samych tylko odsetek, których przy odpowiedniej inwestycji moglibyśmy uzyskać ok. 40 000 zł miesięcznie.

 • Prezes Totalizatora: Przed nami projekt e-kasyna

  Do końca roku chcielibyśmy zamknąć postępowanie przetargowe na wybór dostawcy e-kasyna. Stawiamy na rozwiązania, które są na rynku od lat. Dzięki temu szybko wypełnimy lukę, która powstała przy nowelizacji ustawy hazardowej - mówi Interii Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Czekoladowy sufit nad głową Polaka

  Ubiegły rok zamknął się 2-procentowym spadkiem wolumenu sprzedaży słodyczy czekoladowych - informuje "Puls Biznesu". W 2016 r. jest jeszcze gorzej.

 • Ponad 10 miliardów wyciągną Polacy ze skarpet, żeby kupić mieszkania

  Średnie oprocentowanie rocznej lokaty nie przekracza 1,9 proc. Trudno się więc dziwić, że inwestorzy szukają bardziej intratnych alternatyw dla swoich pieniędzy. Część z nich kupuje mieszkania na wynajem, które dają zarobić 2-3 razy więcej niż lokaty. W efekcie nigdy wcześniej Polacy nie wydali tak wiele gotówki na zakup nowych mieszkań.

 • Trudna sytuacja producentów słodyczy. Ich sprzedaż spada

  Polacy w ubiegłym roku kupili o ponad 2 proc. mniej słodyczy niż w 2014 r. Producenci w tej trudnej sytuacji rynkowej, na którą dodatkowo wpłynęła utrzymująca się deflacja oraz wysokie ceny kakao i orzechów laskowych, szukają szans na zwiększenie rentowności poprzez wprowadzanie nowych produktów.

 • Warszawa z największym na świecie, międzynarodowym centrum operacyjnym dla loterii

  W Warszawie powstało największe na świecie, międzynarodowe centrum operacyjne dla loterii. Jest to jedyne w Europie miejsce, z którego zdalnie zarządza się systemami loteryjnymi i prowadzi monitoring transakcji loteryjnych przeprowadzanych na skalę masową.

 • Felieton: Stworzyliśmy finansowego Frankensteina!

  Obserwując przebieg wydarzeń po ubiegłorocznym "czarnym czwartku", kiedy to kurs franka gwałtownie poszybował do góry, mam wrażenie, że od tego dnia jesteśmy w stanie wojny. Z jednej strony barykady atakują frankowicze - jest to grupa o liczebności ponad 1,5 mln naszych rodaków; brałem tu pod uwagę kredytobiorców frankowych wraz z ich rodzinami. Ich przeciwnikiem jest ledwie garstka banków, głównie z zagranicznym kapitałem, które odpowiedzialne są za frankowe szaleństwo. Mimo tak znaczącej...

 • Kraft Foods sprzeda Wedla spółce Lotte Group

  Kraft Foods sprzeda należący do Cadbury segment Wedel, obejmujący produkty czekoladowe i cukierki występujące pod marką Wedel, firmie Lotte Group - podał Kraft w komunikacie prasowym.