• Informacje na temat:

  wynik lotto

Artykuły na temat: wynik lotto
 • Syndrom karoshi, czyli śmierć z przepracowania

  ...pracuje ponad siły, bo tak chce, a ilu, bo musi, i czym to grozi? Nie każdy chce być pracoholikiem Portal HR24, monitorujący polski rynek pracy, przeprowadził ostatnio badania, z których wynika, że(...) wydajność pracownika nawet do zera. - Dlaczego tyle pracuję? - zastanawia się Mikołaj. - Częściowo wynika to z mojego pracoholizmu, poczucia obowiązku i perfekcjonizmu. Z drugiej strony kultura...

 • Co drugi Polak próbuje szczęścia w Lotto

  Totalizator Sportowy miał w 2017 rekordowy wynik. Na zakłady Lotto wydaliśmy w zeszłym roku 5,645 mld zł w porównaniu do 5,585 mld zł rok wcześniej, a szczęścia w zakładach próbował co drugi dorosły Polak.

 • Będzie Lotto przez internet

  Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2018 roku zacznie działać kasyno internetowe, a w czwartym kwartale będzie można zagrać w Lotto przez internet - zapowiada w rozmowie z Interią Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Łukasz Łazarewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego

  Łukasz Łazarewicz zrezygnował wczoraj z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Prezes Łazarewicz nie wyjaśnił przyczyn swojej decyzji.

 • W ubiegłym roku Totalizator Sportowy odnotował największe w historii wpływy do budżetu państwa! W 2017 roku został pobity rekord sprzedaży produktów LOTTO. Wraz z dopłatami wyniosła ona 5 644 869 743,89 zł (w 2016 r. - 5 585 464 965,23 zł).

 • Nie tylko wygrana na loterii może rozwiązać problem niskiej emerytury

  W czwartkowym losowaniu Lotto będzie można wygrać aż 30 mln zł. Takie pieniądze pozwalają przez dziesięciolecia żyć z samych tylko odsetek, których przy odpowiedniej inwestycji moglibyśmy uzyskać ok. 40 000 zł miesięcznie.

 • Prezes Totalizatora: Przed nami projekt e-kasyna

  Do końca roku chcielibyśmy zamknąć postępowanie przetargowe na wybór dostawcy e-kasyna. Stawiamy na rozwiązania, które są na rynku od lat. Dzięki temu szybko wypełnimy lukę, która powstała przy nowelizacji ustawy hazardowej - mówi Interii Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego.

 • Czekoladowy sufit nad głową Polaka

  Ubiegły rok zamknął się 2-procentowym spadkiem wolumenu sprzedaży słodyczy czekoladowych - informuje "Puls Biznesu". W 2016 r. jest jeszcze gorzej.

 • Ponad 10 miliardów wyciągną Polacy ze skarpet, żeby kupić mieszkania

  Średnie oprocentowanie rocznej lokaty nie przekracza 1,9 proc. Trudno się więc dziwić, że inwestorzy szukają bardziej intratnych alternatyw dla swoich pieniędzy. Część z nich kupuje mieszkania na wynajem, które dają zarobić 2-3 razy więcej niż lokaty. W efekcie nigdy wcześniej Polacy nie wydali tak wiele gotówki na zakup nowych mieszkań.

 • Trudna sytuacja producentów słodyczy. Ich sprzedaż spada

  Polacy w ubiegłym roku kupili o ponad 2 proc. mniej słodyczy niż w 2014 r. Producenci w tej trudnej sytuacji rynkowej, na którą dodatkowo wpłynęła utrzymująca się deflacja oraz wysokie ceny kakao i orzechów laskowych, szukają szans na zwiększenie rentowności poprzez wprowadzanie nowych produktów.