• Informacje na temat:

  wyniki losowania duzy lotek

Artykuły na temat: wyniki losowania duzy lotek
 • Kto zgarnie 40 mln zł?

  Polacy przypuścili szturm na kolektury Totalizatora Sportowego. Każdy marzy o zgarnięciu 40 mln zł, które już dziś po 22.00 będzie można wygrać w Dużym Lotku. Żądzy zwycięstwa niestraszne są nawet długie kolejki. W końcu za rekordową kwotę można spełnić swe najskrytsze marzenia.

 • System obsługujący Lotto przeprowadza 3 miliony transakcji dziennie, a mógłby znacznie więcej

  Dziś kumulacja w Lotto. Do wygrania 50 mln złotych. Gra ta niewątpliwie jest prostą zabawą od strony gracza. Za Lotto kryje się jednak skomplikowany system i praca kilkudziesięciu osób go nadzorujących. System pozwala na dokonanie nawet 10 tysięcy transakcji na sekundę. Dotychczas najwięcej udało się prawie 7 razy mniej.

 • Gra w Lotto przez internet - projekt ustawy trafił do Sejmu

  Wykorzystanie internetu do typowania, wpłacania stawek i wypłacania wygranych w grach liczbowych przewiduje projekt noweli ustawy o grach hazardowych, który w piątek trafił do Sejmu. Prace nad projektem objęte są tarczą antykorupcyjną.

 • W Polsce hazard nie jest interesem

  Do Totalizatora Sportowego nie trafiają fachowcy, lecz ludzie z politycznego klucza. Nic dziwnego, że coraz większe kawałki wartego 5,6 mld zł hazardowego tortu konsumują bandyci.