• Informacje na temat:

  wyszukiwarka firm

Artykuły na temat: wyszukiwarka firm
 • Porównanie wynagrodzeń w największych firmach z branży IT

  Największe wynagrodzenia na świecie w branży IT oferuje Facebook. Mediana wynagrodzeń pracowników z niewielkim stażem (do 5 lat) wynosi tam 116 800 dolarów rocznie, podczas gdy średnie wynagrodzenie w USA wynosi około 50 tys. dolarów. Niewiele niższe płace są w Google. Młodsi stażem pracownicy mogą tam liczyć na 106 900 dolarów rocznie. Dziwić może fakt, że firmy takie jak IBM, Oracle czy HP...

 • Władze Chin zablokowały w kraju dostęp do wyszukiwarki internetowej Bing, ostatniej dużej zagranicznej wyszukiwarki, która była dostępna w ChRL - poinformował w czwartek dziennik "Financial Times", powołując się na źródła zaznajomione z decyzją.

 • ...się ofercie i temu, w jaki sposób firma obsługuje klientów. Najczęstsze "pożyczkowe przekręty" Aby pokazać, na czym polega wiele pożyczkowych oszustw, posłużymy się danymi opublikowanymi przez prokuraturę w głośnej sprawie firm „Pożyczka Gotówkowa” oraz „Pomocna Pożyczka”. Przedstawiciele firm, proponując klientom pożyczki, pobierali od nich opłaty za rozpatrzenie wniosku i pomimo odmowy...

 • Powstała wyszukiwarka zniżek dostępnych z Kartą Dużej Rodziny - poinformowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • 40 proc. firm przewozowych w Polsce ma problem ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników

  Aż 40 proc. właścicieli i zarządzających firmami przewozowymi w Polsce uważa, że niedobór wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy jest jednym z największych wyzwań branży – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Busradar.pl, wyszukiwarki i porównywarki ofert przejazdów autobusowych.

 • Google planuje uruchomienie ocenzurowanej wyszukiwarki w Chinach

  Google planuje uruchomienie w Chinach ocenzurowanej wersji popularnej wyszukiwarki, w której niedostępne będą linki do stron zakazanych przez chiński rząd - informuje The Intercept. Według serwisu prace nad projektem, znanym jako "Dragonfly", trwają od 2017 r.

 • ...stronie internetowej, reklamacje powinna składać do trzech różnych firm, do tego zagranicznych. Dlaczego?

 • Znaki towarowe słabo chronione w nazwach domen internetowych i wyszukiwarkach

  Prawo europejskie nie nadąża za nowinkami technologicznymi. Brakuje spójnych rozwiązań chroniących znaki towarowe przedsiębiorców w internecie.

 • Zatrudnienie w małych firmach: Najlepsza sytuacja od trzech lat

  W bieżącym półroczu plany dotyczące zwiększania zatrudnienia ma 13,3 proc. mikro- i małych firm. Tendencja wzrostu zatrudnienia wystąpi w całej Polsce oprócz województw świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Tak dobrze nie było od trzech lat – wynika z badania Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.

 • Koniec z manipulowaniem na wyszukiwarkach

  Parlament Europejski domaga się by kraje członkowskie UE zniosły bariery w rozwoju jednolitego rynku cyfrowego. Eurodeputowani chcą podziału firmy Google i oddzielenia jej przeglądarek od innych oferowanych usług.