• Informacje na temat:

  wzór zaswiadczenia o zarobkach

Artykuły na temat: wzór zaswiadczenia o zarobkach
 • Od 1 maja ZUS wprowadził kilka nowości w wyliczaniu emerytur. Warto sprawdzić, czy one nas dotyczą i złożyć odpowiedni wniosek, by zyskać – teraz lub w przyszłości.

 • ...leczymy. Sprzeciw od orzeczenia Może się zdarzyć, że nie będziemy zadowoleni z orzeczenia lekarza orzecznika ZUS. W takiej sytuacji mamy prawo złożyć sprzeciw od orzeczenia (przykładowy wzór...

 • Gdy pracownicy nadużywają zwolnień lekarskich

  ...). Upoważnienie Osoba kontrolująca prawidłowość wykorzystywania zwolnień lekarskich od pracy powinna posiadać wystawione przez płatnika składek imienne upoważnienie. Jego wzór został określony(...) stwierdzenia nieprawidłowości w trakcie kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnienia od pracy, osoba kontrolująca powinna na tę okoliczność sporządzić protokół. Jego wzór stanowi załącznik nr 2 do...

 • Mama występująca o podwyższenie alimentów nie ponosi żadnych kosztów. Sąd rozpatruje sprawy o alimenty całkowicie bezpłatnie. Pozew do sądu możesz napisać samodzielnie, bez pomocy prawnika (pokazujemy przykładowy wzór). Cały może być napisany odręcznie lub na komputerze (wtedy podpisz go odręcznie). Jako uzasadnienie żądania podwyższenia alimentów, możesz podać np. że...

 • Masz prawo oczekiwać, że ojciec twojego dziecka pomoże ci w jego utrzymaniu, wesprze finansowo, bez względu na powody, dla których nie jesteście już razem.

 • Bezpłatne studia - największa niesprawiedliwość XXI wieku

  ...zwrócić kwotę stanowiącą równowartość kosztów wyżywienia i umundurowania otrzymanych w czasie nauki". Tak więc nie jest to zwrot kosztów nauki, ale żołdu. Niemniej jednak można to traktować jako wzór do...

 • Ostatnia chwila na inwestycję w studencki najem

  Chcesz zarabiać na wynajmowaniu mieszkania studentom? Czasu zostało niewiele, a pracy i formalności cała masa. Mieszkanie trzeba znaleźć, kupić, przygotować do wynajmu, a potem oddać odpowiedniemu lokatorowi. Nagrodą może być zysk na poziomie cztery razy wyższym niż na przeciętnej bankowej lokacie - wynika z szacunków Home Brokera.

 • Ostatnie dni na dopłatę w ramach "Mieszkania dla młodych"

  Chcesz otrzymać prawie 114 tysięcy złotych na zakup mieszkania? Zostało Ci niewiele czasu na skompletowanie niezbędnych dokumentów. Już 8 sierpnia może ruszyć ostatni w tym roku nabór wniosków i wszystko wskazuje na to, że pieniądze rozejdą się w ekspresowym tempie.

 • Banki ułatwią dostęp do programu "Rodzina 500+". Trwają prace nad stworzeniem systemu umożliwiającego składanie wniosków przy pomocy bankowości internetowej. Ma być szybciej, bez stania w kolejkach w urzędach, a do tego bezpiecznie i prosto. Interia zbadała na jakim etapie są prace i jak to będzie rzeczywiście wyglądać.

 • Ostatni dzwonek na zakup mieszkania na wynajem

  Poszukiwania, negocjacje, wizyty w bankach, u notariusza i odświeżenie lokalu - jeśli ktoś we wrześniu chce zaoferować mieszkanie na wynajem dla studentów, nie ma już wiele czasu na załatwienie wszystkich formalności. Rekordowo niskie stopy procentowe wciąż powodują, że taka inwestycja jest znacznie bardziej zyskowna niż bankowa lokata - wynika z analizy Lion's Bank.