• Informacje na temat:

    wzory rozwiązania umowy o pracę przez pracownika

Artykuły na temat: wzory rozwiązania umowy o pracę przez pracownika
  • Koniec dyktatury ceny na placach budów?

    Znowelizowane Prawo zamówień publicznych, mimo poddania go istotnym zmianom, nie stanie się remedium na wszystkie problemy pojawiające się na placach budów.

  • NIK: Zmiany w zarządach kosztowały regionalne rozgłośnie miliony

    3,6 mln zł kosztowało powoływanie i odwoływanie kolejnych zarządów regionalnych rozgłośni Polskiego Radia w latach 2006-2008 - podała Najwyższa Izba Kontroli. W przypadku rozgłośni w Gdańsku i Warszawie kontrola zakończyła się wnioskami do prokuratury.

  • Zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych jest jednym z najważniejszych codziennych problemów, z jakimi borykają się pracownicy.

  • W zakresie dokumentowania prawa do zasiłków i ich wysokości od 9 maja 2012 r. obowiązuje nowe rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 kwietnia 2012 r. w sprawie określenia dowodów stanowiących podstawę przyznania i wypłaty zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (Dz. U. poz. 444). Zastąpiło ono poprzednio obowiązujące rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 27 lipca 1999 r. w tej samej sprawie (Dz. U. nr 65, poz. 742 z późn....