• Informacje na temat:

  zabudowa balkonu

Artykuły na temat: zabudowa balkonu
 • Okna w naszym mieszkaniu są już do wymiany. Postanowiliśmy się tym zająć przed wakacjami. Zastanawiamy się również nad zabudowaniem balkonu. W naszym bloku nikt nie ma zamkniętego balkonu i martwię się, czy to będzie możliwe. Czy potrzebne są pozwolenia? Czy musimy to gdzieś zgłosić? Magdalena z Konina.

 • Jaka panorama, taka cena

  W nowym budownictwie zwykle wyższe piętra niosą ze sobą również wyższą cenę. Jest to widoczne zwłaszcza w projektach oferujących lokale z wyższej półki. Inaczej wygląda jednak sytuacja w przypadku bloków z wielkiej płyty.

 • Pan Jakub zmienił operatora komórkowego. Skorzystał z promocji obejmującej pakiet dla całej rodziny. Był zadowolony ze świadczonych usług....

 • Polnord przekroczył 50 % sprzedaży mieszkań w budynku 4a i 4b prestiżowej inwestycji Stacja Kazimierz, zlokalizowanej blisko ścisłego centrum stolicy i realizowanej wspólnie z Waryński SA Grupa Holdingowa.

 • Pozwolenie na remont mieszkania

  ...wymagają one zgłoszenia. O robotach budowlanych polegających na instalowaniu na budynku urządzeń (np. anteny, markizy) czy zabudowy balkonu szybami lepiej poinformować spółdzielnię (wspólnotę(...) rozbudowę (np. przerobienie balkonu tak, że będzie powiększał mieszkanie) wymagane jest pozwolenie. Gdy wymagane jest zgłoszenie remontu w urzędzie, sporządzamy wniosek, w którym opisujemy planowane...

 • Dom z widokiem na Tatry za milion złotych

  Milion złotych - to kwota, za którą można kupić apartament w Warszawie, dom w górach, luksusowe mieszkanie na Filipinach lub zaniedbaną klitę w Hongkongu - wynika z analizy Lion's Banku. Chociaż w Polsce z takim budżetem można przebierać w ofercie tysięcy nieruchomości wystawionych na sprzedaż, to w niektórych krajach świata nasze możliwości będą bardzo ograniczone.

 • Zgodnie z pkt. 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 marca 2010 r. "Dobre Praktyki...

 • Mieszkania mają duży potencjał inwestycyjny?

  Kupno nieruchomości to inwestycja długoterminowa. Ostatnie lata zweryfikowały jednak przekonanie, że mieszkania stanową pewną i stabilną lokata kapitału. Od szczytu górki cenowej z lat 2008-2008 nieruchomości straciły przeciętnie około 20 proc. na wartości. Obecnie ceny co prawda rosną, ale bardzo powoli.

 • Zgodnie z pkt. 16 Załącznika Nr 1 do Uchwały Nr 293/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 31 marca 2010 r. "Dobre Praktyki...

 • Dom na wąską działkę - porady dla budujących

  Wąska działka to nie lada wyzwanie. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnym architektom, którzy zdołają wykorzystać każdy jej centymetr, dopasowując teren do naszych potrzeb. Aczkolwiek do dyspozycji są też gotowe projekty. Warto jednak pamiętać, że jeżeli mamy okazję wybierać, to lepiej zakupić działkę, której krótszy bok będzie mierzył nie mniej niż 20 metrów. Wówczas uda się na niej wybudować dom o szerokości przynajmniej 10 metrów, czyli całkiem znośny i komfortowy.