• Informacje na temat:

  zadłuzenie krajów ue

Artykuły na temat: zadłuzenie krajów ue
 • W których krajach najtrudniej znaleźć pracę?

  Z danych przedstawionych niedawno przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) wynika, że z 30 najbogatszych krajów, w tym USA, Japonii i Niemiec, bezrobocie wzrośnie najbardziej(...) r. Poza Europą Okazuje się, że to krajom pozaeuropejskim z tej organizacji - większość krajów OECD to kraje europejskie - lepiej idzie kontrolowanie bezrobocia. W Ameryce stopa bezrobocia jest wciąż...

 • Zadłużenie Polski wzrosło do ponad 790 mld złotych

  Nasze zadłużenie nadal dynamicznie rośnie, było ono o 10 mld 869,4 mln zł, wyższe w porównaniu z końcem 2014 r. - poinformowało w komunikacie Ministerstwo Finansów.

 • ...zestawienia krajów, w których w przyszłym roku będzie panował największy optymizm w zatrudnianiu. Perspektywy zatrudnienia netto w Brazylii - liczba przepytanych pracodawców, którzy planują zwiększyć(...) o prognozy zatrudnienia w pierwszym kwartale 2011 r. Niemal połowa - 47 proc. - pochodziła z 10 krajów obu Ameryk, 24 proc. z ośmiu krajów Azji i Pacyfiku, a 29 proc. z Europy, Bliskiego Wschodu...

 • Zadłużenie Skarbu Państwa drastycznie wzrosło

  Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec maja 2016 r. wzrosło o 1 proc m/m i wyniosło 890 714,6 mln zł, podało Ministerstwo Finansów. Od końca ub. roku zwiększyło się o 6,7 proc.

 • Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba osób, które ogłaszając upadłość, wychodzą z pętli zadłużenia. Jest to efekt zmiany przepisów – na takie, które rzeczywiście to umożliwiają.

 • Ukraina może wstrzymać spłatę zadłużenia

  Ukraiński parlament przyjął we wtorek ustawę, dającą rządowi prawo do wstrzymywania spłaty zadłużenia zagranicznego, zaciągniętego u kredytodawców komercyjnych. W uzasadnieniu wyjaśniono, że celem tych działań jest obrona interesów narodowych.

 • Jak odzyskać długi z zagranicy?

  Dłużnik mieszkający lub mający swoją siedzibę za granicą to duży problem dla każdego wierzyciela w Polsce. Już na terenie własnego kraju odzyskanie długu może wiązać się z nie lada problemami, a za granicą kłopoty te mogą zostać jeszcze zwielokrotnione. W takich chwilach każdemu wierzycielowi potrzebna jest istotna pomoc w zadłużeniu, dzięki której zyska szansę na odzyskanie pieniędzy.

 • Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec października wzrosło o 1,0 proc. mdm do 767.516,1 mln zł - podał resort finansów w komunikacie.

 • Na czym polega upadłość konsumencka

  Z możliwości ogłoszenia upadłości (bankructwa), czyli pozbycia się długów, od lat korzystają osoby prywatne w krajach Unii Europejskiej czy w Stanach Zjednoczonych. W Polsce takie przepisy wprowadzono 5 lat temu.

 • 10,5 tys. zł na osobę wynosi zadłużenie Polaków z tytułu kredytów mieszkaniowych. Wskaźnik ten rośnie od wielu lat, łączne obciążenie hipotek polskich gospodarstw domowych przekracza już 22 proc. produktu krajowego brutto, co stawia nas w rzędzie z Czechami, Włochami, Litwą i Łotwą.