• Informacje na temat:

  zagorowski jsw

Artykuły na temat: zagorowski jsw
 • JSW: W nadchodzącym roku w niektórych kopalniach możliwy sześciodniowy tydzień pracy

  ...dla polskiego górnictwa najbardziej niekorzystne od wielu lat. Aby więc ograniczyć koszty, JSW od miesięcy rozmawia ze związkowcami o wprowadzeniu sześciodniowego tygodnia pracy. Jeszcze przez osiem(...) wydobywczego, a także i strategicznego, są nakierowane na to, żeby przygotować się do wdrożenia dodatkowego dnia pracy - informuje Jarosław Zagórowski. Grupa kapitałowa JSW w III kwartale tego roku...

 • JSW: Zagórowski gotowy do odejścia

  Prezes JSW Jarosław Zagórowski oświadczył, że złoży rezygnację, jeśli zapisy podpisanego w piątek protokołu z negocjacji ze związkowcami staną się porozumieniem, zostanie doprecyzowany punkt dotyczący szóstego dnia pracy JSW a załogi kopalń w poniedziałek podejmą pracę.

 • ...przedsiębiorstw. W sektorze przedsiębiorstw w 2010 roku mogło to być niecałe 250 tysięcy złotych brutto. Prawie tyle zarobił szef JSW, a cały pięcioosobowy zarząd otrzymał trochę ponad 1 milion 700 tysięcy...

 • - Odszedłem na własne życzenie, bo dla mnie największym dobrem dla spółki był powrót ludzi do pracy i wdrożenie projektu oszczędnościowego. Nie żałuje tej decyzji, chociaż jest mi żal bo poświęciłem tej firmie dużo czasu i energii - powiedział GPW Media Jarosław Zagórowski, były prezes JSW.

 • Zabójczy strajk zabierze tysiące miejsc pracy

  Strajk w Jastrzębskiej Spółce Węglowej, prócz wymiernych strat dla JSW, prowadzi do upadłości szeregu firm świadczących usługi dla górnictwa i tym samym do utraty kilku tysięcy miejsc pracy - zaalarmowała w środę Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa (GIPH).

 • Pracownicy bardzo boleśnie uderzyli w JSW (i w siebie)

  - Jastrzębska Spółka Węglowa przez strajk poniosła duże straty produkcyjne i sprzedażowe, a także bardzo duże straty prestiżowe; wstrzymanie wydobycia na czas strajku spowodowało zawieszenie sprzedaży ok. 445 tys. ton węgla - ocenił szef JSW Jarosław Zagórowski.

 • Zarobki prezesów zarządu w spółkach z branży energetycznej i surowcowej

  ...netto pogarszał się z roku na rok, w wypadku JSW prezes nie potrafił wypracować porozumienia ze związkowcami), o tyle dymisje prezesów zarządu Tauronu i Energi są już mniej zrozumiałe. Zarówno Dariusz(...) pracownik. Najmniejsza różnica dotyczy JSW. Prezes zarobił tam niecałe 10 razy więcej niż przeciętny pracownik. W tym miejscu należy przypomnieć, że Energa osiągnęła w zeszłym roku rekordowe wyniki...

 • Jarosław Zagórowski prezesem Wasko

  Zarząd teleinformatycznej firmy Wasko poinformował, że rada nadzorcza na posiedzeniu 27 czerwca 2017 roku podjęła uchwałę w sprawie powołania w skład zarządu prezesa Jarosława Zagórowskiego.

 • 3 tys. gorących etatów czeka

  ...górniczych firm pracę w kopalniach holdingu znajdzie w tym roku niespełna 100 osób. Zatrudnienia nie zwiększy również Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW), która po okresie dekoniunktury, w ubiegłym roku znów(...) przypadkach. - W końcu ubiegłego roku stan zatrudnienia w spółce wynosił 22 637 osób i ten poziom zamierzamy utrzymać również na koniec tego roku - powiedziała rzeczniczka JSW, Katarzyna Jabłońska...

 • Konkurs na stanowisko prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) ogłosiła w środę jej rada nadzorcza. Poprzedni prezes Jarosław Zagórowski, kierujący spółką przez blisko 8 lat, 16 lutego złożył rezygnację, co zakończyło burzliwy, 17-dniowy strajk w firmie.