• Informacje na temat:

  zagraniczne giełdy transportowe

Artykuły na temat: zagraniczne giełdy transportowe
 • Plan Morawieckiego: Polska ma zbyt niski poziom inwestycji

  Polska ma zbyt niski poziom inwestycji, zarówno na tle regionu, jak i krajów które dogoniły pod względem poziomu życia państwa rozwinięte (patrz również: Raport FOR "Następne 25 lat"). Wicepremier Morawiecki słusznie zwraca uwagę na potrzebę inwestycji i dalszej budowy kapitału krajowego, zamiast konsumpcji finansowanej długiem, w szczególności zagranicznym. Niestety rząd w ramach programu "Rodzina 500+" planuje właśnie napędzać konsumpcję zwiększając zadłużenie.

 • Polak -Turek dwa bratanki?

  To może być nowe otwarcie gospodarcze - tak o zaczynającej się dziś wizycie szefa polskiej dyplomacji Grzegorza Schetyny w Turcji mówi wiceminister SZ Katarzyna Kacperczyk. Schetynie towarzyszyć będzie minister rolnictwa Marek Sawicki oraz ok. 150 przedstawicieli biznesu.

 • Czy Wschód czeka na polskie kontakty, handel i inwestycje?

  Białoruś - to kierunek mocno promowany przez rząd. A co dalej z obecnością na Ukrainie i w Rosji?

 • Raport bieżący nr 15/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd BRIJU S.A. z siedzibą w Poznaniu...

 • Raport bieżący nr 34/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Inter Cars S.A. ("Spółka”)...

 • Polscy piłkarze uczą się biznesu

  Wśród piłkarzy coraz więcej jest ludzi świadomie szykujących się do życia po karierze już w trakcie jej trwania. Robią swój biznesplan albo po prostu zakładają biznes równolegle z profesjonalnym bieganiem za piłką.

 • Proces likwidacji Ministerstwa Skarbu Państwa do marca

  Proces likwidacji Ministerstwa Skarbu Państwa chcemy zakończyć do 31 marca - poinformował we wtorek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Jak dodał, Rada ds. Spółek może być skompletowana w przyszłym tygodniu. Nie należy spodziewać się zmian na stanowisku prezesów KGHM i Grupy Azotów w związku ze zmianą ministra zarządzającego spółkami.

 • 2016 w gospodarce czasem wielu zmian!

  Rok 2016 to czas wielu zmian w polskiej gospodarce. Wiele działo się w podatkach, zmiany objęły też spółki skarbu państwa, doszło do zmian w NBP i RPP. Ważnym wydarzeniem było też przyjęcie przez rząd w lutym "Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju".