• Informacje na temat:

  zagrożenia terrorystyczne prezentacja

Artykuły na temat: zagrożenia terrorystyczne prezentacja
 • ŚDM - na efekt kuli śnieżnej musimy poczekać

  Za wcześnie jest, aby w tym roku mówić o turystycznym efekcie Światowych Dni Młodzieży. Należy jednak takiego efektu oczekiwać w kolejnych latach - ocenia dr Krzysztof Borkowski z Zakładu Obsługi Ruchu Turystycznego krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

 • Kryzys turystyczny w Egipcie, Grecji i Turcji. Skorzysta Hiszpania?

  W samym 2014 roku do Grecji w celach turystycznych wyjechało 449 tys. Polaków (dane za GUS Raport: Turystyka 2014). Dla Turcji i Egiptu analogiczne wartości wynosiły odpowiednio 348 tys. oraz 233 tys. turystów. Wstępne dane za 2015 rok pokazują spadek wyjazdów z Polski do tych krajów.

 • Ten numer już nie przejdzie

  Prokuratura Okręgowa w Opolu wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko właścicielowi serwisu internetowego, który zmieniał numer telefonu komórkowego i umożliwiał podszywanie się pod inne osoby - zapowiedziała PAP rzeczniczka prokuratury, Lidia Sieradzka

 • Menedżer w podróży to "tykająca bomba informacyjna" i obiekt "westchnień" wywiadowców gospodarczych

  Podróżujący menedżer to codzienność w globalnej gospodarce, to - odwołując się do klasyka - oczywista oczywistość, bez której nie ma mowy o współpracy i wspólnych przedsięwzięciach. Osobiste spotkania z partnerami stawiają często przysłowiową "kropkę nad i", którą może być alians strategiczny, fuzja, sprzedaż, wspólna inwestycja itp.

 • Analitycy funduszy o wiodących branżach

  Branża lotnicza, która szybko reaguje na zmiany koniunktury, powróciła w pole widzenia inwestorów - komentują analitycy z Grupy Union Investment w swoim najnowszym raporcie branżowym.