• Informacje na temat:

  zainteresowania w cv

Artykuły na temat: zainteresowania w cv
 • Przybywa lekarzy zainteresowanych emigracją zarobkową

  ...planują wyjazd do Niemiec. W agencjach pracy ruchu jeszcze nie ma Dane międzynarodowej firmy Paragona, rekrutującej kadry medyczne w Europie nie wskazują obecnie na znaczący wzrost zainteresowania...

 • Kruk jest potencjalnie zainteresowany aktywami GetBacku

  - Kruk jest potencjalnie zainteresowany aktywami windykacyjnego GetBacku - poinformował członek zarządu Kruka Michał Zasępa.

 • Nepalczycy i Hindusi zainteresowani pracą w Polsce

  ​Zapotrzebowanie na stanowiska produkcyjne jest tak duże, że polskie agencje pośrednictwa zdecydowały się sięgnąć po ludzi z Indii i Nepalu. Zwiększenie liczby wniosków wizowych spowodowało zator w polskim konsulacie w Delhi - informuje Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

 • Turyści z Azji coraz bardziej zainteresowani Polską

  Od kilku lat obserwowany jest stały wzrost zainteresowania Polską turystów z Chin, Indii i Japonii - wskazuje Polska Organizacja Turystyczna. W zeszłym roku z polskiej bazy noclegowej skorzystało blisko 120 tys. turystów z tych trzech państw, najwięcej z Japonii i Chin.

 • Rośnie zainteresowanie zawodem bacy

  Coraz więcej osób zamieszkujących górskie tereny województwa małopolskiego chce wykonywać zawód bacy. Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach zorganizował już dwa kursy bacowskie, które ukończyło w sumie 40 osób, w tym dwie kobiety.

 • Amerykańska waluta jest pod presją sprzedających m.in. za względu na zdecydowane cofnięcie w oczekiwaniach odnośnie przyszłych podwyżek stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych. Inwestorzy nie wierzą w ani jedną podwyżkę w tym roku i to nawet pomimo ostatnich projekcji.

 • Rośnie zainteresowanie pracownikami niepełnosprawnymi

  - Osoby niepełnosprawne coraz częściej są zatrudniane przez pracodawców na tzw. otwartym rynku pracy. Choć wciąż 65 proc. osób zarejestrowanych w systemie dopłat ma pracę w zakładach pracy chronionej, to liczba zapytań od polskich i zagranicznych firm w sprawie warunków zatrudnienia osób niepełnosprawnych rośnie – przyznaje Mateusz Brząkowski, doradca prawny Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Nowe przepisy, które weszły w życie od kwietnia, zrównujące dopłaty dla firm na...

 • Rekordowe zainteresowanie nową siedzibą Amazona

  Prawie 250 miast z Ameryki Północnej chce mieć u siebie nową siedzibę firmy Amazon, prowadzącej największy na świecie sklep internetowy. Firma poinformowała o rekordowym zainteresowaniu jej przyszłą lokalizacją.

 • Brexit zdecydowanie wpłynął na plany Polaków. Spadło zainteresowanie wyjazdem na Wyspy

  Decyzja o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej będzie miała niemały wpływ na europejski rynek zatrudnienia i plany migracyjne Polaków. W ostatnich miesiącach spadła liczba osób chętnych do wyjazdu i pracy na Wyspach.

 • Grupa Energa uzyskała na bardzo korzystnych warunkach finansowanie w wysokości 300 mln euro w formie 10-letnich euroobligacji. Po intensywnym europejskim roadshow zamknięta została księga popytu. Skala zainteresowania inwestorów przekroczyła czterokrotnie kwotę oferowanych obligacji.