• Informacje na temat:

  zainwestuje w polsce

Artykuły na temat: zainwestuje w polsce
 • ​Uber zainwestuje w Polsce 26 mln zł w 2019 r.

  Uber w tym roku zainwestuje w pierwsze poza USA centrum badań i rozwoju w Krakowie oraz w warszawskie biuro odpowiadające za rozwój platform Uber i Uber Eats. Łączna kwota nakładów wyniesie 26 mln zł - poinformował we wtorek dyrektor generalny Ubera na Europę Północno-Wschodnią Jamie Heywood na wspólnej konferencji prasowej w Ministerstwie Cyfryzacji.

 • Ikea zainwestuje 17 mln zł w plan emerytalny dla pracowników w Polsce

  Ikea podjęła decyzję o zainwestowaniu 17 milionów złotych w plan emerytalny dla swoich pracowników w Polsce. Przyczyniły się do tego dobre wyniki finansowe oraz ambitne plany rozwoju w naszym kraju.

 • LG Chem zainwestuje w fabrykę akumulatorów

  Do końca 2018 roku, LG Chem zainwestuje w nową fabrykę blisko 1,3 mld zł. Rok później, fabryka będzie produkować ponad 100 000 baterii rocznie, wyłącznie do samochodów elektrycznych o wysokiej(...) system produkcyjny obejmujący produkcję wszystkich komponentów: elektrod do ogniw, modułów i  kompletnych  modułów zasilających. Nowa fabryka w Polsce będzie częścią globalnego systemu produkcyjnego...

 • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Polsce

  Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Poznaniu i Stargardzie w zwiększenie możliwości produkcyjnych fabryk, poszerzenie oferty produktowej oraz udoskonalenie obsługi klienta.

 • Tajwańska firma Iron Force zainwestuje w Zabrzu ponad 80 mln zł

  ..."Dzięki zakładowi w Polsce będziemy mogli nawiązać bliską współpracę z klientami z całego świata i rozwój w Europie" - powiedział wiceprezes Iron Force Group Camden Lee, cytowany we wtorkowym(...) Tajpej w Polsce wynika, iż Polska jest 40. pod względem wielkości wymiany handlowej partnerem handlowym Tajwanu. W 2017 r. obroty między oboma państwami przekroczyły 1,1 mld dol., przy czym wartość...

 • Morawiecki: Rolls Royce zainwestuje w Polsce

  Koncern Rolls Royce zainwestuje w Polsce - poinformował wicepremier Mateusz Morawiecki. Jak powiedział PAP w Londynie, zakłady badawcze i wdrożeniowe koncernu mają powstać w Ropczycach pod Rzeszowem i stworzyć nawet 3 tys. miejsc pracy.

 • Nestlé zainwestuje w Polsce 300 milionów złotych

  ..., że ta inwestycja wzmocni obecność Nestlé w Polsce, zarówno w obszarze produkcyjnym, jak i biznesowym. Z pewnością wpłynie na wzmocnienie portfolio naszych produktów - dodał Detry.  Będzie to dziesiąty zakład produkcyjny firmy Nestlé w Polsce, a pierwszy dedykowany biznesowi Nestl Purina PetCare - związanemu z rynkiem karmy dla zwierząt. Budowa nowych obiektów rozpocznie się pod koniec 2013

 • Toyota zainwestuje w Polsce kolejne miliony

  - Nowe inwestycje Toyoty w Polsce stają się faktem. Japończycy wydadzą na nowe projekty ok. 650 mln złotych i tym samym zwiększą zaangażowanie w Polsce do ponad miliarda euro. Kolejne inwestycje w sektorze samochodowym udało się przyciągnąć do Polski. Jest to ważna dla nas inwestycja - powiedział podczas konferencji wicepremier Mateusz Morawiecki.

 • Masz nadwyżki finansowe i zastanawiasz się, czy ich nie zainwestować w akcje? Wybór jest trudny, bo jak początkujący inwestor (czyli osoba kupująca akcje) ma ocenić kilkaset firm notowanych na naszej giełdzie? Bardzo dobrym wyznacznikiem jest dywidenda. To udział w zyskach przedsiębiorstwa, który wypłacany jest jego akcjonariuszom.

 • Producent napojów Coca-Cola planuje zainwestować kolejne ponad 500 mln zł w rozbudowę swoich przedsięwzięć Polsce w latach 2017-2020 - podał we wtorek prezes Coca-Cola HBC Polska Jaak Mikkel. Firma planuje nowe inwestycje m.in. w zakładzie w Staniątkach (Małopolskie).