• Informacje na temat:

  zainwestuje w polsce

Artykuły na temat: zainwestuje w polsce
 • LG Chem zainwestuje w fabrykę akumulatorów

  Do końca 2018 roku, LG Chem zainwestuje w nową fabrykę blisko 1,3 mld zł. Rok później, fabryka będzie produkować ponad 100 000 baterii rocznie, wyłącznie do samochodów elektrycznych o wysokiej(...) system produkcyjny obejmujący produkcję wszystkich komponentów: elektrod do ogniw, modułów i  kompletnych  modułów zasilających. Nowa fabryka w Polsce będzie częścią globalnego systemu produkcyjnego...

 • Ikea zainwestuje 17 mln zł w plan emerytalny dla pracowników w Polsce

  Ikea podjęła decyzję o zainwestowaniu 17 milionów złotych w plan emerytalny dla swoich pracowników w Polsce. Przyczyniły się do tego dobre wyniki finansowe oraz ambitne plany rozwoju w naszym kraju.

 • Nestlé zainwestuje w Polsce 300 milionów złotych

  ..., że ta inwestycja wzmocni obecność Nestlé w Polsce, zarówno w obszarze produkcyjnym, jak i biznesowym. Z pewnością wpłynie na wzmocnienie portfolio naszych produktów - dodał Detry.  Będzie to dziesiąty zakład produkcyjny firmy Nestlé w Polsce, a pierwszy dedykowany biznesowi Nestl Purina PetCare - związanemu z rynkiem karmy dla zwierząt. Budowa nowych obiektów rozpocznie się pod koniec 2013

 • Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Polsce

  Bridgestone zainwestuje 194 mln euro w Poznaniu i Stargardzie w zwiększenie możliwości produkcyjnych fabryk, poszerzenie oferty produktowej oraz udoskonalenie obsługi klienta.

 • Masz nadwyżki finansowe i zastanawiasz się, czy ich nie zainwestować w akcje? Wybór jest trudny, bo jak początkujący inwestor (czyli osoba kupująca akcje) ma ocenić kilkaset firm notowanych na naszej giełdzie? Bardzo dobrym wyznacznikiem jest dywidenda. To udział w zyskach przedsiębiorstwa, który wypłacany jest jego akcjonariuszom.

 • Morawiecki: Rolls Royce zainwestuje w Polsce

  Koncern Rolls Royce zainwestuje w Polsce - poinformował wicepremier Mateusz Morawiecki. Jak powiedział PAP w Londynie, zakłady badawcze i wdrożeniowe koncernu mają powstać w Ropczycach pod Rzeszowem i stworzyć nawet 3 tys. miejsc pracy.

 • Mielec: Firma Onduline zainwestuje w strefie ekonomicznej ok.12 mln zł

  Prawie 12 mln zł zainwestuje firma Onduline Production na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu (Podkarpackie). Spółka zakupi linię technologiczną do produkcji elementów wykończeniowych do pokryć dachowych.

 • Toyota zainwestuje w Polsce kolejne miliony

  - Nowe inwestycje Toyoty w Polsce stają się faktem. Japończycy wydadzą na nowe projekty ok. 650 mln złotych i tym samym zwiększą zaangażowanie w Polsce do ponad miliarda euro. Kolejne inwestycje w sektorze samochodowym udało się przyciągnąć do Polski. Jest to ważna dla nas inwestycja - powiedział podczas konferencji wicepremier Mateusz Morawiecki.

 • Grupa Tognum zainwestuje 91 mln euro w fabrykę silników w Polsce

  Niemiecka Grupa Tognum w 2013 r. uruchomi w Stargardzie Szczecińskim fabrykę silników diesla oraz utworzy laboratorium badawczo-rozwojowe. Na inwestycje wyda 91 mln euro i zatrudni 210 osób - poinformowała Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. We Wrocławiu Dolby zatrudni 100 osób.

 • Sebastian Kulczyk zainwestuje w startupy

  Sebastian Kulczyk ogłosił szczegóły swojego programu wsparcia startupów i uruchamia własny fundusz Venture Capital, w ramach którego rusza projekt InCredibles. Na inwestycje w startupy Kulczyk może wydać do 60 mln dol.