• Informacje na temat:

  zajecia dodatkowe w przedszkolach

Artykuły na temat: zajecia dodatkowe w przedszkolach
 • Córka Magdaleny K. wkrótce skończy cztery lata. Do tej pory to dziadkowie zajmowali się dziewczynką, kiedy Magdalena była w pracy. Teraz jednak babcia znalazła dodatkowe(...) – oznajmiła urzędniczka. – W tym roku samorządy muszą zorganizować miejsca w przedszkolach lub w oddziałach przedszkolnych w szkole już dla czterolatków. Nie mogą odmówić rodzicom i tłumaczyć się brakiem miejsc...

 • Przedszkole za złotówkę bez dodatkowych zajęć

  Rodziców i samorządy, zamiast ułatwień, czekają kolejne problemy. Dzieci stracą możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, a gminom zabraknie pieniędzy.

 • Koniec z dorabianiem przez nauczycieli. MEN wprowadza nakaz zatrudniania na etacie

  Koniec swobodnego dorabiania w niepublicznych szkołach i przedszkolach. Nakaz zatrudniania na etacie nauczycieli pozbawi ich dodatkowych pieniędzy. Zdaniem MEN nie będzie też możliwe przechodzenie na samozatrudnienie.

 • W dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie, edukacja w zakresie przedsiębiorczości czy programowania staje się już koniecznością. Zrozumiano to już na Zachodzie, gdzie tego rodzaju lekcje prowadzone są nawet w przedszkolach. Jak ułatwić młodemu pokoleniu start w dorosłe życie?

 • Nauczyciel dostanie 440 zł brutto za wyróżniającą pracę

  Nauczyciele pracujący w prywatnych szkołach i przedszkolach będą musieli być zatrudniani na podstawie umowy o pracę. Kolejny dodatek zyskają najstarsi pedagodzy.

 • Rząd zajmie się projektem podwyższającym kwotę wolną w PIT do 8 tys. zł

  Dzisiaj rząd zajmie się projektem m.in. podwyższającym kwotę wolną od podatku do 8 tys. zł z obecnych 6,6 tys. - przewiduje porządek obrad posiedzenia rady ministrów. Zaproponowano też wprowadzenie szeregu rozwiązań, których celem jest uszczelnienie CIT.

 • W szkole lub w przedszkolu Możesz wybrać dziecku przedszkole lub szkołę, które najlepiej będą odpowiadały twoim przekonaniom, bo masz decydujące zdanie...

 • Jak rodzice mogą zagospodarować dodatkowe 500 zł?

  Dodatkowa kwota 500 zł, jaka zasili wkrótce część polskich budżetów domowych, powinna pozostać opcją "extra", co do której nie można mieć pewności ani czasu trwania, ani wysokości. Jeśli rodzice do tej pory byli w stanie finansowo udźwignąć wychowanie dziecka bez uszczerbku dla domowej "kasy", to najprostszą metodą zagospodarowania tych "nadprogramowych" środków jest ich... oszczędzanie.

 • ​Skusisz się na masaż w pracy? Oto nietypowe benefity w firmach

  ...i rodzin; dodatkowo dla dzieci: imprezę gwiazdkową, paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, konkurs plastyczny, deputat, branża elektroniczna - dodatkowe, płatne dni urlopu wypoczynkowego(...) wycieczki, biletów lotniczych dla całej rodziny), przegląd samochodu, dodatkowe dni urlopu opłacane przez firmę, ubezpieczenie zdrowotne (obejmujące pokrycie kosztów hospitalizacji w prywatnych...

 • Program "Rodzina 500 plus" na posiedzeniu rządu

  Dziś rząd zajmie się w poniedziałek programem "Rodzina 500+" wprowadzającym świadczenie wychowawcze w wys. 500 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko.