• Informacje na temat:

  zajęcia dodatkowe w przedszkolu

Artykuły na temat: zajęcia dodatkowe w przedszkolu
 • W szkole lub w przedszkolu Możesz wybrać dziecku przedszkole lub szkołę, które najlepiej będą odpowiadały twoim przekonaniom, bo masz decydujące zdanie...

 • Przedszkole za złotówkę bez dodatkowych zajęć

  Rodziców i samorządy, zamiast ułatwień, czekają kolejne problemy. Dzieci stracą możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, a gminom zabraknie pieniędzy.

 • ...zadbać o miejsce w żłobku i przedszkolu... Tymczasem w wielu sytuacjach prawo chroni samotnych rodziców. Nie powinni więc wstydzić się upominać o to, co gwarantują przepisy. Przywileje w miejscu pracy(...) kolonii i obozów wakacyjnych dziecka. Miejsce w przedszkolu i żłobku – poza kolejką! Ekspert radzi. Poinformuj dyrekcję placówki, że jesteś samotną mamą, bo wtedy masz pierwszeństwo w przyjęciu...

 • Młodzi rodzice częściej odkładają na przyszłość dziecka

  Nie jesteśmy społeczeństwem zdyscyplinowanym finansowo i wciąż stawiamy głównie na konsumpcję, ale jest taki moment, w którym zaczynamy oszczędzać i planować.

 • Hotele w kurortach czekają na Polaków

  Lubisz słońce i pracę z dziećmi? To ostatni dzwonek na załatwienie wakacyjnego zajęcia w hotelu. W sezonie będzie już o to bardzo trudno. W ciągu sześciu miesięcy pracy na stanowisku animatora rozrywki można zarobić ponad 25 tys. zł.

 • Minister Marczuk o 500+: Dlaczego gdy się podnosi emerytury i daje zasiłki bezrobotnym, nie mówi się - przepiją, przejedzą?

  Oczywiście, że wezmę pieniądze z programu 500+. W ogóle mnie nie oburza, że ludzie, którzy dobrze zarabiają, zgłoszą się po nie - mówi w wywiadzie dla DGP Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej.

 • Zarobki świętego Mikołaja

  Mikołaja można zorganizować nie tylko w domu, ale również w przedszkolu, szkole czy w miejscu pracy. Zorganizowanie spotkania ze św. Mikołajem w przedszkolu lub szkole, to koszt w granicach 120-300 zł(...) do wizyty świętego. Oprócz Mikołaja do naszych drzwi zapukać może Śnieżynka, elf, a nawet zastęp diabełków. Na taką atrakcję musimy przeznaczyć dodatkowe 80-120 zł. Wielbiciele muzyki mogą za dopłatą...

 • Od 1 września 2016 r. zostaną zlikwidowane tzw. godziny karciane - zdecydował Sejm, nowelizując ustawę Karta Nauczyciela. Nowela zawiera też nowe regulacje dotyczące odpowiedzialności dyscyplinarnej nauczycieli, m.in. rozszerza na wszystkich wymóg niekaralności.

 • Nauczyciel - zawód z przyszłością?

  ..., w tym roku na wyjazd do Brazylii skusił się tylko jeden nauczyciel. W szkółce sobotniej nie zarobisz W polonijnych szkółkach, gdzie zajęcia odbywają się zwykle w soboty, praca często polega na wolontariacie. Jeśli pracodawca oferuje zarobki, są one niewielkie - około 15 euro na godzinę (najwyżej cztery godziny dziennie). - Przy takiej pracy konieczne jest dodatkowe źródło utrzymania - mówi Maria...

 • Rodzic konsument, czyli największa zakała szkoły

  Dziś nauka to usługa edukacyjna. Szkoła to salon, który ją oferuje. W tym układzie rodzic zmienił się w klienta. Najczęściej roszczeniowego, z ograniczonym zaufaniem. Czyli szkolną zakałę, którą przeklinają nauczyciele.