• Informacje na temat:

  zaklady cegielskiego

Artykuły na temat: zaklady cegielskiego
 • Jest porozumienie dotyczące zwolnień grupowych w H.Cegielski SA

  ..., który pokaże drogę wyjścia Cegielskiego z kryzysu. Obniżenie kosztów działania spółki jest jednym z dwóch elementów programu ratowania firmy. Drugi to dywersyfikacja produkcji. H. Cegielski chce...

 • Nowe Feniksy wyjadą z Cegielskiego w Poznaniu

  Poznańskie zakłady H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych zmodernizowały 20 elektrycznych zespołów trakcyjnych EN57 zakupionych dwa lata temu przez Polski Tabor Szynowy od Przewozów Regionalnych. W ten sposób polscy przewoźnicy kolejowi mogą skorzystać z pociągów zarówno w formie zakupu, jak również dzierżawy. Pierwszym są Przewozy Regionalne.

 • .... Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z samorządem województwa wielkopolskiego chce ubiegać się o kolejną refundację z EFG. Dotyczyć ma pracowników, którzy utracą pracę w zakładach Cegielskiego...

 • Feniksy z Cegielskiego wyjadą na tory

  Przewozy Regionalne pozyskały do eksploatacji 14 elektrycznych zespołów trakcyjnych EN57 od konsorcjum zawiązanego przez Polski Tabor Szynowy oraz H. Cegielski - Fabrykę Pojazdów Szynowych. Składy po przebytej w poznańskich zakładach Cegielskiego modernizacji wyjadą na tory jako EN57 Feniks. Zasilą tabor POLREGIO w Wielkopolsce.

 • H. Cegielski-Poznań ma produkować pojazdy dla wojska

  List intencyjny ws. nawiązania współpracy przemysłowej i biznesowej w dziedzinie produkcji pojazdów wojskowych podpisała w poniedziałek spółka H. Cegielski-Poznań (HCP) z tureckim przedsiębiorstwem Otokar.

 • Przemysł kolejowy wraca do dobre tory - Cegielski z kontraktem na pół miliarda zł

  Należąca do ARP S.A. H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych podpisała umowę z PKP Intercity na wyprodukowanie 55 wagonów. Wartość kontraktu to prawie 500 mln zł. To obecnie największe zamówienie w portfelu Cegielskiego. W konferencji podsumowującej efekty restrukturyzacji spółki udział wzięli m.in. Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki i Minister Infrastruktury, Andrzej Adamczyk.

 • ARP pomaga finansować inwestycje

  Zakłady Mechaniczne Tarnów, wchodzące w skład Grupy PGZ, uzyskały od Agencji Rozwoju Przemysłu 20 mln zł pożyczki na zakup maszyn i urządzeń oraz modernizację budynków, które przyczynią się do zwiększenia potencjału produkcyjnego przedsiębiorstwa. Kwota wsparcia pozwoli na sfinansowanie ok. 75 proc. potrzeb inwestycyjnych firmy (ok. 26 mln zł).

 • PGZ i Rolls Royce zbadają możliwości współpracy

  Polska Grupa Zbrojeniowa i Rolls Royce ocenią możliwości współpracy w branżach morskiej, lotniczej, systemów napędowych i sektorze energetycznym. Ramową umowę w tej sprawie podpisano w poniedziałek w Warszawie.

 • Raport bieżący nr 32/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki PGE Polska Grupa Energetyczna...

 • Czy Polski Fundusz Rozwoju pomoże Vistalowi?

  Jak dotąd spółka Vistal nie zwróciła się z propozycją zaangażowania inwestycyjnego PFR, ale jeśli zostanie do nas skierowana, to będziemy ją rozważać - mówi Interii Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju.