• Informacje na temat:

  zakup biletów pkp

Artykuły na temat: zakup biletów pkp
 • Od kilku tygodni można ubiegać się o Kartę Dużej Rodziny umożliwiającą zakup tańszych biletów do niektórych muzeów czy ośrodków sportowych, zniżki na przejazdy komunikacją publiczną.

 • Awaria w PKP InterCity: Nie kupisz biletu w sieci

  Wtorek jest drugim dniem kłopotów pasażerów PKP InterCity. Dziś, podobnie jak wczoraj, nie można kupić biletów w sieci. Spółka ma problemy z serwerem. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • .... Są uzależnione m.in. od daty podróży, relacji wybranego pociągu i terminu zakupu. Super Bilet jest dostępny także w wersji ulgowej, dzięki czemu posiadacze zniżek ustawowych mogą podróżować jeszcze taniej. 5 W stałej ofercie PKP Intercity „Wcześniej Taniej”, kupując bilety z dużym wyprzedzeniem, otrzymamy 30-proc. rabat. Po wyczerpaniu limitu zniżka maleje do 20-proc., a potem 10-proc. Oferta...

 • Bilety PKP Intercity na poczcie

  PKP Intercity testuje nowy kanał sprzedaży biletów. Ruszył pilotaż realizowany we współpracy z Pocztą Polską. Projekt potrwa 3 miesiące i obejmie 37 wybranych placówek z 3 województw.

 • Tylko PKP Intercity proponuje Bilet dla Seniora. Każdy, kto skończył 60 lat ma zniżkę 30 proc. na wszystkie krajowe połączenia tego przewoźnika. Pani w kasie zapewne proponowała pani Ewie REGIOkartę SENIOR wydawaną przez PKP Przewozy Regionalne. Uprawnia ona do 30-procentowej zniżki na bilety. Jest ważna przez rok od dnia zakupu i kosztuje 59 zł. Honoruje ją również kilka innych spółek...

 • SkyCash i PKP Intercity testują mobilne bilety

  SkyCash i PKP Intercity rozpoczęły pilotaż systemu umożliwiającego kupowanie biletów przez komórkę. Możliwy ma być zakup kilku biletów w jednej transakcji i wystawianie faktur VAT. PKP Intercity chce, by zakup był możliwy przez całą dobę.

 • ...kupić tzw. bilet dla seniora, uprawniający do zakupu biletów z 30% zniżką na I i II klasę. Wystarczy w kasie poprosić o taki bilet, a w czasie podróży mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek(...) Zacznijmy od biletów kolejowych. Są dwa rodzaje ulg przysługujących seniorom: ulgi ustawowe i ulgi handlowe – oferowane przez samych przewoźników. Zniżka ustawowa daje...

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • ...kolejowego (np. poprzez zapowiedzi megafonowe) o opóźnieniu przed zakupem biletu i że nie będzie ono krótsze niż 60 minut. Zwrot 25 proc. ceny biletu otrzymamy w przypadku opóźnienia o długości od(...) otrzymać gotówkę, trzeba o tym napisać, inaczej zamiast pieniędzy możemy otrzymać kupon na zakup innego biletu. Chcąc uzyskać rekompensatę, musimy się też postarać o dowód na to, że przewoźnik nie...

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.