• Informacje na temat:

  założyciel facebooka

Artykuły na temat: założyciel facebooka
 • Nie ma cię na Facebooku? W przyszłości możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy

  ...branżowych możemy zaprezentować się jako ekspert - mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Franciszek Georgiew, założyciel agencji marketingowej Social Tigers. Amerykański trend Na(...) w social mediach, będzie więc znaleźć zatrudnienie łatwiej. "Scyfryzowany" pracownik prędzej skorzysta z Facebooka? W kontekście powyższego nie powinno dziwić np. otwieranie przez Facebooka różnych...

 • Szef Facebooka idzie na tacierzyński

  Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił na swoim profilu, że po narodzinach swojej córki weźmie dwumiesięczny urlop tacierzyński. Szef Facebooka zamierza również przekazać na cele dobroczynne swój pakiet akcji portalu.

 • O migracjach Polaków, powodach wyjazdów i możliwościach powrotu emigrantów, o przedsiębiorczości, a także o tym, czy Polska będzie coraz atrakcyjniejszym miejscem na rozwój kariery zawodowej, rozmawialiśmy z Tomaszem Misiakiem, założycielem firmy Work Service, a obecnie prezydentem jej Rady Nadzorczej.

 • Facebook wkrótce wystrzeli swojego satelitę

  Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg poinformował, że w przyszłym roku w kosmos zostanie wystrzelony satelita, który pozwoli dostarczać internet do odbiorców w odludnych regionach Afryki.

 • Władcy danych

  ...społecznościowych - LinkedIn i Facebooka. Chwilę później zaczęto coraz poważniej mówić o potencjale drzemiącym w Big Data, Wielkich Danych, które na nieznaną wcześniej(...), programista i przedsiębiorca branży internetowej z przeszło 25-letnim doświadczeniem, założyciel firmy Blue Badge Insights, podkreśla, że praca data scientist już w samej swojej...

 • Woźniak: Facebook jest klasycznym monopolem. To sprawa dla UOKiK

  Facebook zrobił sobie model biznesowy z zamknięcia użytkowników w grodzonym ogródku. Utworzył swój własny monopol. To niesamowite, że nasi prawodawcy oraz instytucje typu UOKiK nie postrzegają sieci społecznościowych jako monopoli - mówi w wywiadzie Michał "rysiek" Woźniak, haker i ekspert ds. bezpieczeństwa sieci, prywatności, edukacji medialnej.

 • Zawód ociekający seksapilem: Big data scientist

  ...scientist dla większości brzmi jak czarna magia. Wypadałoby więc na początku ustalić podstawowe fakty i odczarować kilka terminów. Dość powszechnie za ojców-założycieli terminu "big data scientist(...) 800 mln użytkowników dodaje godzinę nowych filmów. Na Facebooka co godzinę przesyłanych jest blisko 10 mln nowych fotografii, a każdego dnia jego użytkownicy dokonują blisko 3 miliardów rozmaitych...

 • Guzik "Nie lubię" na Facebooku?

  Na portalu Facebook może się niedługo pojawić nowy przycisk oznaczający "Nie lubię". Poinformował o tym założyciel serwisu Mark Zuckerberg.

 • Polska drugą Doliną Krzemową?

  ...spośród jego studentów i absolwentów rekrutowali się pierwsi założyciele i pracownicy firm, które teraz znane są na całym świecie. Do dziś współpraca pomiędzy szkolnictwem wyższym i biznesem jest ważnym...

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  Internet 3.0 zacznie się, kiedy internauci dostaną możliwość łatwego sprzedawania swoich treści bez pośrednictwa YouTube'a czy Facebooka. Możliwe, że nastąpi to tej jesieni. I to za sprawą polskiej firmy.