• Informacje na temat:

  zapisy gpw

Artykuły na temat: zapisy gpw
 • Zarząd ATAL S.A. w związku z ofertą publiczną ustalił cenę emisyjną oferowanych akcji na 22 zł. W czwartek 28 maja br. ruszają także zapisy na oferowane papiery. Będą przyjmowane do 2 czerwca br. Zapisy prowadzi Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Dom Maklerski PKO Banku Polskiego.

 • W poniedziałek 2 stycznia br. rozpoczęły się zapisy na obligacje serii E dla inwestorów indywidualnych.

 • 24 maja, czyli trzeciego dnia zapisów, popyt na obligacje BEST serii R4 o łącznej wartości nominalnej 60 mln zł przekroczył liczbę oferowanych obligacji. W związku z tym zapisy będą przyjmowane jeszcze tylko dzisiaj, a zapisy złożone 24 i 25 maja zostaną proporcjonalnie zredukowane.

 • Od 10 do 24 lutego br. można składać zapisy na akcje 2C Partners, jedynej spółki specjalizującej się w restrukturyzacji i rewitalizacji kamienic notowanej na warszawskiej giełdzie.

 • Kupując mieszkanie zwróc uwagę na zapisy w umowie

  Zakup mieszkania to często najważniejszy w naszym życiu kontrakt zawierany ze stroną, która już definicji ma nad nami przewagę. Deweloper - bo o nim mowa - dysponuje wsparciem prawnym, wiedzą i doświadczeniem negocjacyjnym. Warto zadbać, aby zakup wymarzonego "M" nie okazał się chybioną inwestycją.

 • Dekpol, specjalizujący się m.in. w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych, spodziewa się, że z emisji akcji serii B w ramach oferty publicznej pozyska około 70 mln zł netto - podała spółka w prospekcie emisyjnym.

 • Od 25 maja do 1 czerwca 2016 r. będzie można zapisywać się na nowe akcje Alior Banku w ramach wykonania prawa poboru oraz zapisów dodatkowych. Jednostkowe prawa poboru będzie można kupić lub sprzedać na giełdzie od 25 do 27 maja 2016 r. Inwestorzy powinni pamiętać, że niewykonane prawa poboru po zakończeniu zapisów na nowe akcje wygasną bez wynagrodzenia.

 • Oferta publiczna obejmuje wyłącznie akcje AAT Holding sprzedawane przez dotychczasowych akcjonariuszy, którzy łącznie mogą zaoferować do 3.997.536 akcji AAT Holding. Zapisy na akcje będą przyjmowane od 10 do 21 września br., po cenie maksymalnej równej 30 zł za akcję. Cena akcji spółki zostanie ustalona w wyniku budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych od 9 do 21 września.

 • Pamapol zawiesza ofertę publiczną akcji serii D nie dłużej niż do 2 czerwca - poinformowała spółka w komunikacie.

 • BRASTER S.A. sprzedał wszystkie 2,6 mln oferowanych akcji, pozyskując od inwestorów 39 mln zł brutto (wliczając koszty emisji). Cena emisyjna w pierwotnej ofercie publicznej akcji została ustalona na poziomie 15 zł. Pozyskanie środków pozwoli w pełni zrealizować strategię, której celem jest wprowadzenie urządzenia BRASTER Tester do bezpośredniej sprzedaży do kobiet w drugiej połowie 2016 r.