• Informacje na temat:

  zapisy na akcje jsw

Artykuły na temat: zapisy na akcje jsw
 • JSW: Zagórowski gotowy do odejścia

  Prezes JSW Jarosław Zagórowski oświadczył, że złoży rezygnację, jeśli zapisy podpisanego w piątek protokołu z negocjacji ze związkowcami staną się porozumieniem, zostanie doprecyzowany punkt dotyczący szóstego dnia pracy JSW a załogi kopalń w poniedziałek podejmą pracę.

 • Sztuka przetrwania

  Jastrzębska Spółka Węglowa odprowadziła w roku 2015 więcej podatków i opłat niż dziś wynosi jej kapitalizacja. JSW podniesie się z kolan, czy raczej da się rozłożyć na łopatki? Gdy akcje JSW debiutowały na GPW w lipcu 2011 roku, wyceniano ją na 14 mld zł; obecna kapitalizacja to zaledwie miliard.

 • Prezes JSW pokonany przez nienawiść i agresję

  Jarosław Zagórowski rezygnuje z funkcji prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW). Pismo w tej sprawie skierował w poniedziałek do rady nadzorczej - podała rzeczniczka firmy Katarzyna Jabłońska-Bajer. Wniosek rada ma rozpatrywać na wtorkowym posiedzeniu.

 • Negatywny finisz, a w efekcie dorobek ubiegłego tygodnia na GPW kolejny raz potwierdził obserwowaną już od kilku miesięcy niemoc warszawskiego parkietu i relatywną słabość względem wiodących światowych rynków. Poniedziałkowe notowania w Warszawie nie przyniosły w tej kwestii wielkiego przełomu, tym bardziej że seria słabszych odczytów dotyczących kondycji przemysłu Chin oraz strefy euro, z Niemcami na czele, podsyciły negatywny sentyment na rynku surowcowym i popchnęły europejskie parkiety, w...

 • Trudno będzie znaleźć pieniądze na nowe elektrownie

  W Polsce mówi się o budowie kolejnych kilku bloków węglowych, ale jedynym w miarę realnym projektem jest blok 1000 MW w Elektrowni Ostrołęka. Inne, jak np. nowy blok w ZEDO czy jednostka w pobliżu kopalni Bogdanka, są w ogólnych planach. Kluczowe dla nowych bloków będzie znalezienie źródeł finansowania ich budowy. Łatwo to nie przyjdzie.

 • 61 tys. osób dostanie akcje JSW

  W ramach ustawowych uprawnień akcje otrzyma ponad 10,5 tys. obecnych oraz ok. 36,5 tys. byłych pracowników grupy JSW. Ponadto akcje otrzyma także ok. 14 tys. osób, które rozpoczęły pracę w spółkach grupy już po jej komercjalizacji w 1993 r. W sumie będzie to ok. 61 tys. osób

 • Dziś ostatni dzień zapisów inwestorów indywidualnych na akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zapisy przez internet przyjmowane są do godz. 23.59, w domach maklerskich w zależności od godzin otwarcia.

 • JSW: Tylko jeden zapis na 75 akcji!

  Zapisy na akcje w ofercie publicznej JSW dla inwestorów indywidualnych odbędą się od 14 do 27 czerwca, dla inwestorów instytucjonalnych od 29 czerwca do 1 lipca - podała spółka w prospekcie.

 • Dziś również ruszyły zapisy na akcje PKP Cargo. Potrwają one do 20 października. Po cenie maksymalnej 74 PLN oferta jest warta 1,6 mld PLN, z czego 15% trafi do inwestorów indywidualnych. Mogą oni zapisać się na nie więcej niż 500 akcji.

 • Debiut JSW poniżej oczekiwań

  Kurs akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej wzrósł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na GPW o 3,31 proc. do 140,5 zł. Na zamknięciu za akcje JSW płacono 136 zł. Jeszcze w tym roku możliwe jest wejście węglowej spółki do WIG20.