• Informacje na temat:

  zarobki burmistrzow

Artykuły na temat: zarobki burmistrzow
 • Jak prześcignąć w zarobkach szefa? Zostać urzędnikiem - zobacz ich zarobki

  ...w woj. lubelskim jeden pracownik zarabia więcej niż marszałek województwa, którego zarobki wynoszą 12 365 zł. Urząd jednak nie chce powiedzieć, o kogo chodzi i jakie jest jego wynagrodzenie. - Osoba ta...

 • Alternatywa dla niezamożnych? Bon na wynajem lokalu

  Zamiast wydawać miliony złotych na nieruchomości z zasobu komunalnego praski burmistrz chce zaproponować rodzinom oczekującym na takie lokale bony mieszkaniowe. Bony powstaną z myślą o osobach młodych, które zakładają rodziny i chcą się usamodzielnić.

 • PiS wycofa się z obniżek pensji wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

  ...kierownicze stanowiska państwowe. W projekcie nie ma jednak regulacji, które ograniczyłyby zarobki samorządowców. Wciąż nie ma też odrębnej nowelizacji ustawy o pracownikach samorządowych. Obecnie...

 • Samorządność musi kosztować. Utrzymanie urzędników wyniosło nas ponad 50 mld zł

  Ponad 50 mld zł - szacunkowo tyle zapłaciliśmy za utrzymanie samorządowych urzędników przez ostatnie cztery lata. Z każdym rokiem koszty rosną wraz z armią pracowników urzędów gmin, powiatów i województw.

 • Wójt, burmistrz czy prezydent zarobią więcej. Mogą liczyć nawet na 20 tys. złotych

  Wszystko wskazuje na to, że rząd wysłucha apelu Mateusza Klinowskiego, nowego burmistrza Wadowic, który na początku roku odważył się głośno powiedzieć w mediach, że zarobki samorządowców powinny(...) zarobki mogą sięgać blisko 12,4 tys. zł. - Otwieramy się na postulaty samorządowców w kwestii zwiększenia ich uposażeń. W ciągu 15 lat pensje samorządowców wzrosły zaledwie o 18,5 proc. A tak niskie...

 • USA na skraju łupkowego bankructwa

  Gwałtowny spadek cen ropy naftowej wydaje się nie mieć końca. Szczególnie boleśnie odczuwa go branża łupkowa w USA: działalność muszą ograniczyć już tacy potentaci, jak Schlumberger i Halliburton.

 • Zarobki samorządowców i prezydentów miast

  ...zestawieniu - Hanna Gronkiewicz-Waltz (ok. 22 528 zł). Z oświadczenia majątkowego wynika, że kwota ta to głównie zarobki pochodzące z pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz wynagrodzenie prezydenta(...) oddawać część swoich miesięcznych dochodów lub nadwyżki w postaci nagród czy premii na cele charytatywne. Jak kształtują się zarobki Polaków w 2010 roku? Na jakich stanowiskach oferowano w tym roku...

 • Zaczęła się budowa hal kolejnego inwestora w KSSE w Ujeździe

  Budowę dwóch hal o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych każda rozpoczęła uroczyście w czwartek Mubea - niemiecka firma z branży motoryzacyjnej. Hale powstają na terenie KSSE w Ujeździe (opolskie). Pracę w zakładzie ma znaleźć co najmniej 350 osób.

 • Bankierzy wciąż rozdają sobie miliony, a świat patrzy bezradnie

  Świat bezradny wobec bankierów a próby ograniczania bajońskich zarobków szefów finansowych instytucji są podejmowane zbyt wolno. Rozdający sobie miliony szybciej podejmują decyzje.

 • Nowy zawód po reformie edukacji: Objazdowy nauczyciel

  Edukacja: Od września gminy będą zmieniać zbiorcze gimnazja w mniejsze szkoły podstawowe. A skromne placówki to mniej godzin dla nauczycieli. Przyrodnicy będą musieli uczyć w kilku szkołach, by mieć pełny etat.