• Informacje na temat:

  zarobki dietetyka

Artykuły na temat: zarobki dietetyka
 • Ten sam zawód, a płace kobiet sporo niższe

  GUS z zebranych od pracowników informacji wyliczył, że lekarz zarabiał średnio 6788,8 zł brutto . Gdy jednak weźmiemy pod uwagę płeć, zarobki są już inne. Dla lekarzy mężczyzn wynosiły średnio 7135,5(...) dzieci do lat 4. Ponadto z powodu urlopów macierzyńskich i wychowawczych mogą omijać je awanse. Z badania GUS wynika także, że nieco lepsze zarobki zarówno w przypadku pań, jak i panów oferuje sektor...

 • Trening czyni... przedsiębiorcę

  Sport uprawia codziennie 19 proc. Polaków w wieku produkcyjnym (18 - 64 lata), tj. około 4,5 mln osób. Dodając do tego młodzież można założyć, że około sześciu milionów Polaków jest bardzo aktywnych sportowo. Najpopularniejsze dyscypliny to jazda na rowerze, bieganie, pływanie i piłka nożna. Dla wielu Polaków sport jest tak ważną częścią życia, że chcieliby mu się całkowicie poświęcić. Kogo stać na życie z uprawiania sportu?

 • Tylko dla naiwnych

  Czy tego chcą czy nie, klienci w większości przypadków są naiwni. Informację, którą otrzymują od sprzedającego, czytają na opakowaniu produktu lub znajdują w folderze reklamowym, traktują jako uczciwą i jednoznaczną. Nie polemizują, czy dane są prawdziwe. To czyste handlowe zaufanie. Szkoda, że nieodwzajemnione.

 • Potop Polaków w Szwecji

  Przed 1 maja 2004 roku w Szwecji mieszkało 60 - 70 tys. Polaków. Po otwarciu dla nas rynku do legalnej pracy przyjechało ok. 7 tys. naszych rodaków. Według niektórych szacunków, na każdego legalnie zatrudnionego przypada dwóch ,trzech pracowników nielegalnych.