• Informacje na temat:

  zarobki elektryka

Artykuły na temat: zarobki elektryka
 • ...kierunków technicznych takich jak: elektronika i automatyka oraz elektryka i energetyka. Mediana ich zarobków wyniosła odpowiednio 6800 i 5500 zł brutto. Spośród stanowisk zajmowanych przez magistrów inżynierów płacami wyróżniały się te związanie z branżą IT. Z poniższej tabeli wynika, że osoby z tytułem magistra inżyniera więcej zarabiały w większych przedsiębiorstwach. Wyższe zarobki osoby...

 • Zaczęła się budowa hal kolejnego inwestora w KSSE w Ujeździe

  Budowę dwóch hal o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych każda rozpoczęła uroczyście w czwartek Mubea - niemiecka firma z branży motoryzacyjnej. Hale powstają na terenie KSSE w Ujeździe (opolskie). Pracę w zakładzie ma znaleźć co najmniej 350 osób.

 • Włochy: Ogromne zarobki fryzjerów, elektryków i kierowców

  Fryzjerzy, elektrycy, kierowcy i operatorzy centrali telefonicznej we włoskiej Izbie Deputowanych zarabiają nawet 11 tysięcy euro miesięcznie. Przez rok wzbogacają się zatem aż o 136 tysięcy euro. Najwyższe pensje części pracowników niemal dorównują zarobkom parlamentarzystów.

 • Wynajem pod kontrolą, czyli o co warto zapytać przyszłego lokatora przed podpisaniem umowy

  Niemal co piąty student rozpoczynający naukę na polskich uczelniach wynajmuje pokój lub całe mieszkanie. Dla osób dysponujących lokalem tego typu, sierpień, wrzesień i początek października będą idealnym czasem do znalezienia lokatorów.

 • Zarobki Polaków w Holandii

  ...coraz mniej zarobionych pieniędzy przekazują do kraju, a zaczynają wydawać na miejscu. Średnie zarobki i płaca minimalna W 2012 roku w kraju tulipanów polski imigrant mógł średnio zarobić 1 500(...) za 140 godzin pracy. Następnie zarobki wzrastają od 15 proc. do 18 proc. wraz z każdym kolejnym ukończonym rokiem życia (aż do 23 lat). Kwoty podane w tabeli 1. dotyczą osób bezdzietnych. Nie...

 • Rosną płace polskich robotników, jednak większość z nich nadal zarabia poniżej średniej krajowej. Największe wynagrodzenie otrzymują mechanicy i elektrycy, a najmniej zarabiają sprzątacze i monterzy.

 • Zarobki Polaków we Francji

  ...ostatnich 10 lat, przedstawia wykres 1. Widzimy, że zarobki w tym kraju wzrosły w ciągu tych lat o prawie 20 proc.  Natomiast stawki wynagrodzenia za godziny nadliczbowe są ustalane dla wielu(...) zatrudnienie na stanowisku pokojówek oraz recepcjonistów. Ich zarobki są zbliżone i sięgają 1500 euro miesięcznie. W ostatnich latach popularne stały się też oferty pracy dla par przy dbaniu o apartamenty...

 • Zarobki pracowników szeregowych w 2010 roku

  Mediana wynagrodzenia całkowitego brutto pracowników szeregowych wyniosła 2318 zł - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak. Jednocześnie, mediana wynagrodzeń specjalistów wyniosła 3800 zł, kierowników - 5300 zł. Wynagrodzenie typowego dyrektora przekraczało 10 000 zł.

 • Zarobki nad Tamizą

  ...godzinę. Dotyczy to jednak specjalistów zatrudnionych w angielskich firmach. Zarobki osób pracujących na Wyspach pod polskim kierownictwem nie są już tak wysokie. Wśród dobrze wynagradzanych fachowców(...) firmy. Pod warunkiem, że nie mają problemów ze znalezieniem zleceń i potrafią właściwie wycenić swoją pracę. Fabryki samochodów Atrakcyjne zarobki czekają też na Polaków w brytyjskiej branży...

 • Czy górnicy zarabiają za mało?

  Jak co roku o tej porze przyglądamy się zarobkom w jednym z najbardziej charakterystycznych dla naszego kraju zawodów, czyli górnikom. 4 grudnia przypada bowiem tradycyjne święto polskiego górnictwa - Barbórka. Grudzień to także czas, kiedy w górnictwie wypłaca się wszelkiego rodzaju dodatki, nagrody, deputaty. Ile zarabiają górnicy w naszym kraju?