• Informacje na temat:

  zarobki gronkiewicz waltz

Artykuły na temat: zarobki gronkiewicz waltz
 • Jak prześcignąć w zarobkach szefa? Zostać urzędnikiem - zobacz ich zarobki

  Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zarabia miesięcznie 12 280 zł brutto - to niemal maksimum dopuszczone obecnymi przepisami (7-krotność kwoty bazowej określonej w ustawie budżetowej dla osób zajmujących(...) w woj. lubelskim jeden pracownik zarabia więcej niż marszałek województwa, którego zarobki wynoszą 12 365 zł. Urząd jednak nie chce powiedzieć, o kogo chodzi i jakie jest jego wynagrodzenie. - Osoba ta...

 • Zarobki samorządowców i prezydentów miast

  ...zestawieniu - Hanna Gronkiewicz-Waltz (ok. 22 528 zł). Z oświadczenia majątkowego wynika, że kwota ta to głównie zarobki pochodzące z pracy na Uniwersytecie Warszawskim oraz wynagrodzenie prezydenta(...) oddawać część swoich miesięcznych dochodów lub nadwyżki w postaci nagród czy premii na cele charytatywne. Jak kształtują się zarobki Polaków w 2010 roku? Na jakich stanowiskach oferowano w tym roku...

 • Ustawę o jawności wynagrodzeń w Narodowym Banku Polskim podpiszę obydwoma rękoma - zapowiedział prezes NBP Adam Glapiński. NBP w oświadczeniu miesięczne przychody prezesów NBP ustalone na podstawie PIT (według ostatniego pełnego roku urzędowania) kształtowały się następująco: Hanna Gronkiewicz-Waltz w roku 1999 - 45 073 zł, Marek Belka w 2015 r. - 74 136 zł, Adam Glapiński w 2018 r. - 63 531 zł

 • Alternatywa dla niezamożnych? Bon na wynajem lokalu

  Zamiast wydawać miliony złotych na nieruchomości z zasobu komunalnego praski burmistrz chce zaproponować rodzinom oczekującym na takie lokale bony mieszkaniowe. Bony powstaną z myślą o osobach młodych, które zakładają rodziny i chcą się usamodzielnić.

 • Złotówka coraz mocniejsza. Wczoraj nasza waluta osiągnęła poziom 4,24 za dolara - ostatni raz złoty mocny był w kwietniu.

 • Zarobki samorządowców i prezydentów miast

  Już za kilka dni wyborcy zdecydują o tym, kto będzie ich reprezentować w samorządach lokalnych. Oprócz zaszczytu pełnienia określonych funkcji władzy, nowi samorządowcy będą mogli liczyć na odpowiednie wynagrodzenie. W przypadku prezydentów miast miesięcznie będzie to nawet 12 847 zł.

 • Prezydent Warszawy będzie rozdawać pracownikom ratusza nagrody rzeczowe. "Życie Warszawy" przypomina, że otrzymują już oni premie, trzynastki i różnego rodzaju dodatki, które niemal podwajają pensję.

 • 30 kwietnia minął termin, w którym samorządowcy mieli obowiązek złożyć oświadczenia majątkowe za rok 2012. Muszą to zrobić wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast, przewodniczący rad: gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich oraz szefowie rad dzielnic Warszawy. Do oświadczenia powinni dołączyć zeznanie PIT o wysokości dochodu w ubiegłym roku. Jeden egzemplarz oświadczenia trafia do urzędu skarbowego, drugi na biurko wojewody. Zweryfikowane oświadczenia są publikowane w Biuletynie Informacji...

 • Rynek miał dzisiaj dwa oblicza: rano przeważali na nim pesymiści, po południu - optymiści. Seria FW20H1 kontraktów terminowych otwarła się na poziomie 1973 pkt., nieco wyższym od wczorajszego zamknięcia, lecz atmosfera na giełdzie nie sprzyjała rano bykom.

 • Ostatnio mieliśmy do czynienia z wieloma przetasowaniami na najwyższych stanowiskach w spółkach giełdowych. Ze stanowiska prezesa odwołano długoletnią prezes Agrosu Zofię Gaber oraz prezesa Witolda Zaraskę z Exbudu. Dużo wcześniej funkcję tę przestali pełnić Andrzej Skowroński z Elektrimu i Grzegorz Tuderek z Budimeksu.