• Informacje na temat:

  zarobki kierownika

Artykuły na temat: zarobki kierownika
 • Zarobki kierowników w 2016 r.

  ...​Mediana wynagrodzeń kierowników w 2016 roku wyniosła 6000 zł brutto miesięcznie. Oznacza to, że przeciętne zarobki menedżerów były dwukrotnie niższe niż pensje dyrektorów (mediana 12 000 zł) i ponaddwukrotnie wyższe niż pensje pracowników szeregowych (mediana 2650 zł). Co czwarty polski menedżer zarabiał powyżej 8500 zł. Z kolei zarobki 25 proc. kierowników nie przekraczały 4200 zł.

 • Ekspert: Dodatkowe zasoby emerytalne powinni gromadzić już 30-latkowie

  Dodatkowe zasoby emerytalne powinni zacząć gromadzić już obecni 30-latkowie - przekonuje dr hab. Marek Szczepański, prof. nadzw., kierownik Katedry Nauk Ekonomicznych Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2017 roku

  Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Podobnie jak wiele stanowisk w branży IT testerzy oprogramowania otrzymują wynagrodzenia, które dla pracowników(...) roku otrzymywali wynagrodzenie na poziomie 7683 zł, co jest wartością wyższą o 35 proc. od wynagrodzeń testerów manualnych. Awans z koordynatora zespołu testerów na kierownika wiązał się z podwyżką...

 • Unikatowe umiejętności, możliwość międzynarodowej kariery i wysokich zarobków, a także przynależność do elity specjalistów rachunkowości zarządczej. Certyfikaty CIMA dają szansę kierowania zespołami rachunkowymi globalnych firm. To rodzaj finansowego MBA.

 • ...przedsiębiorstwach - zatrudniających powyżej tysiąca osób - płaca kierownika działu personalnego wyniosła 13 300 zł. Wynagrodzenia doświadczonych specjalistów HR Najliczniej reprezentowaną grupą pracowników w działach HR są specjaliści. Najwyższe zarobki wśród doświadczonych specjalistów otrzymywali specjaliści ds. wynagrodzeń i benefitów (6300 zł). Za doświadczonych specjalistów uznajemy pracowników...

 • Pracownik zacznie dyktować warunki a pracodawcy powalczą o fachowców

  Powracająca koniunktura oddziałuje na coraz więcej branż. Rynek, na którym do niedawna dominowali pracodawcy, szybko ewoluuje. Karty zaczynają rozdawać pracownicy.

 • Zarobki w pionie produkcyjnym - raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016

  ...kierownika ds. planowania produkcji w firmach o różnej wielkości zatrudnienia. W małych firmach , zatrudniających poniżej 200 pracowników zarabiali oni 6846 zł. W średnich przedsiębiorstwach (201 - 1 000(...) stanowiskach w pionie produkcyjnym, a także na ponad 360 stanowiskach z innych pionów, znajduje się w Raporcie Płacowym Sedlak & Sedlak 2016. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI...

 • Lekarzy wciąż mamy za mało

  Zarówno kształcenie przeddyplomowe przyszłych lekarzy, jak i podyplomowe jest dzisiaj jednym z najistotniejszych tematów poruszanych podczas dyskusji dotyczących przyszłości ochrony zdrowia. To ze względu na fakt, że liczba - statystycznie licząc - 2,3 lekarza na 100 tys. mieszkańców stawia Polskę na końcu stawki krajów europejskich.

 • Zarobki w IT

  Z pozoru łączy ich zwykle to samo wykształcenie kierunkowe, podobne doświadczenie zawodowe, wykonują podobne działania, spełniają podobne kwalifikacje, proces pracy również składa się z tych samych etapów. Zewnętrznemu obserwatorowi może wydawać się zatem, że zarobki pracowników IT, o których mowa, powinny być rozróżnione co najwyżej przez hierarchię panującą w dziale. Jednak ciągle rozwijająca...

 • Kolejki po 1000 zł na dziecko. Rodzice masowo zgłaszają się po świadczenie

  Brak kryterium dochodowego powoduje, że prawie wszystkie osoby ubiegające się o świadczenie rodzicielskie je otrzymują. Duże miasta przyjęły już po kilkaset wniosków.