• Informacje na temat:

  zarobki kierownika

Artykuły na temat: zarobki kierownika
 • Zarobki kierowników w 2016 r.

  ...​Mediana wynagrodzeń kierowników w 2016 roku wyniosła 6000 zł brutto miesięcznie. Oznacza to, że przeciętne zarobki menedżerów były dwukrotnie niższe niż pensje dyrektorów (mediana 12 000 zł) i ponaddwukrotnie wyższe niż pensje pracowników szeregowych (mediana 2650 zł). Co czwarty polski menedżer zarabiał powyżej 8500 zł. Z kolei zarobki 25 proc. kierowników nie przekraczały 4200 zł.

 • Ekspert: Dodatkowe zasoby emerytalne powinni gromadzić już 30-latkowie

  Dodatkowe zasoby emerytalne powinni zacząć gromadzić już obecni 30-latkowie - przekonuje dr hab. Marek Szczepański, prof. nadzw., kierownik Katedry Nauk Ekonomicznych Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2018 roku

  ...starszego. W obszarze testerów oprogramowania znalazły się również stanowiska koordynatora oraz kierownika zespołu testerów. Wynagrodzenia całkowite testerów Najwyższe wynagrodzenie wśród testerów(...) dziwnego, skoro połowa młodszych testerów oprogramowania automatycznych otrzymuje wynagrodzenie wyższe niż 5000 zł. Po nabyciu doświadczenia i pełnej samodzielności w działaniu, zarobki testera...

 • Unikatowe umiejętności, możliwość międzynarodowej kariery i wysokich zarobków, a także przynależność do elity specjalistów rachunkowości zarządczej. Certyfikaty CIMA dają szansę kierowania zespołami rachunkowymi globalnych firm. To rodzaj finansowego MBA.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2017 roku

  Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Podobnie jak wiele stanowisk w branży IT testerzy oprogramowania otrzymują wynagrodzenia, które dla pracowników(...) roku otrzymywali wynagrodzenie na poziomie 7683 zł, co jest wartością wyższą o 35 proc. od wynagrodzeń testerów manualnych. Awans z koordynatora zespołu testerów na kierownika wiązał się z podwyżką...

 • Pracownik zacznie dyktować warunki a pracodawcy powalczą o fachowców

  Powracająca koniunktura oddziałuje na coraz więcej branż. Rynek, na którym do niedawna dominowali pracodawcy, szybko ewoluuje. Karty zaczynają rozdawać pracownicy.

 • ...przedsiębiorstwach - zatrudniających powyżej tysiąca osób - płaca kierownika działu personalnego wyniosła 13 300 zł. Wynagrodzenia doświadczonych specjalistów HR Najliczniej reprezentowaną grupą pracowników w działach HR są specjaliści. Najwyższe zarobki wśród doświadczonych specjalistów otrzymywali specjaliści ds. wynagrodzeń i benefitów (6300 zł). Za doświadczonych specjalistów uznajemy pracowników...

 • Lekarzy wciąż mamy za mało

  Zarówno kształcenie przeddyplomowe przyszłych lekarzy, jak i podyplomowe jest dzisiaj jednym z najistotniejszych tematów poruszanych podczas dyskusji dotyczących przyszłości ochrony zdrowia. To ze względu na fakt, że liczba - statystycznie licząc - 2,3 lekarza na 100 tys. mieszkańców stawia Polskę na końcu stawki krajów europejskich.

 • Zarobki w pionie produkcyjnym - raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016

  ...kierownika ds. planowania produkcji w firmach o różnej wielkości zatrudnienia. W małych firmach , zatrudniających poniżej 200 pracowników zarabiali oni 6846 zł. W średnich przedsiębiorstwach (201 - 1 000(...) stanowiskach w pionie produkcyjnym, a także na ponad 360 stanowiskach z innych pionów, znajduje się w Raporcie Płacowym Sedlak & Sedlak 2016. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI...

 • Kolejki po 1000 zł na dziecko. Rodzice masowo zgłaszają się po świadczenie

  Brak kryterium dochodowego powoduje, że prawie wszystkie osoby ubiegające się o świadczenie rodzicielskie je otrzymują. Duże miasta przyjęły już po kilkaset wniosków.