• Informacje na temat:

  zarobki kierownika

Artykuły na temat: zarobki kierownika
 • Zarobki kierowników w 2016 r.

  ...​Mediana wynagrodzeń kierowników w 2016 roku wyniosła 6000 zł brutto miesięcznie. Oznacza to, że przeciętne zarobki menedżerów były dwukrotnie niższe niż pensje dyrektorów (mediana 12 000 zł) i ponaddwukrotnie wyższe niż pensje pracowników szeregowych (mediana 2650 zł). Co czwarty polski menedżer zarabiał powyżej 8500 zł. Z kolei zarobki 25 proc. kierowników nie przekraczały 4200 zł.

 • Ekspert: Dodatkowe zasoby emerytalne powinni gromadzić już 30-latkowie

  Dodatkowe zasoby emerytalne powinni zacząć gromadzić już obecni 30-latkowie - przekonuje dr hab. Marek Szczepański, prof. nadzw., kierownik Katedry Nauk Ekonomicznych Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2018 roku

  ...starszego. W obszarze testerów oprogramowania znalazły się również stanowiska koordynatora oraz kierownika zespołu testerów. Wynagrodzenia całkowite testerów Najwyższe wynagrodzenie wśród testerów(...) dziwnego, skoro połowa młodszych testerów oprogramowania automatycznych otrzymuje wynagrodzenie wyższe niż 5000 zł. Po nabyciu doświadczenia i pełnej samodzielności w działaniu, zarobki testera...

 • Unikatowe umiejętności, możliwość międzynarodowej kariery i wysokich zarobków, a także przynależność do elity specjalistów rachunkowości zarządczej. Certyfikaty CIMA dają szansę kierowania zespołami rachunkowymi globalnych firm. To rodzaj finansowego MBA.

 • Zarobki w branży ubezpieczeniowej w 2018 r.

  ...wpływa na wzrost wynagrodzenia. Na wykresie 3. prezentujemy przeciętne wynagrodzenia na wybranych stanowiskach w branży ubezpieczeniowej. Na wysokie zarobki, poza dyrektorami i kierownikami ds(...)W 2018 roku spośród osób pracujących w branży ubezpieczeniowej najwięcej zarabiali zatrudnieni w Warszawie. Kolejne miasta, w których zarobki pracowników były wysokie to Katowice (6000 zł) i Kraków...

 • Pracownik zacznie dyktować warunki a pracodawcy powalczą o fachowców

  Powracająca koniunktura oddziałuje na coraz więcej branż. Rynek, na którym do niedawna dominowali pracodawcy, szybko ewoluuje. Karty zaczynają rozdawać pracownicy.

 • Kasjer na rynku pracy. Zarobki, rozwój i oczekiwania

  ...częściej kasjerów, którzy będą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Jacy są i ile zarabiają kasjerzy? Według danych ekspertów serwisu zarobki.pracuj.pl, zdecydowana większość kasjerów wykonuje swoje(...) sfeminizowane. Jak podają eksperci serwisu zarobki.pracuj.pl, 8 na 10 kasjerów to kobiety. Co ciekawe, panie dominują także wśród kierowników sklepów spożywczych (61 pro c.) oraz ich zastępców (66

 • Lekarzy wciąż mamy za mało

  Zarówno kształcenie przeddyplomowe przyszłych lekarzy, jak i podyplomowe jest dzisiaj jednym z najistotniejszych tematów poruszanych podczas dyskusji dotyczących przyszłości ochrony zdrowia. To ze względu na fakt, że liczba - statystycznie licząc - 2,3 lekarza na 100 tys. mieszkańców stawia Polskę na końcu stawki krajów europejskich.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2017 roku

  Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Podobnie jak wiele stanowisk w branży IT testerzy oprogramowania otrzymują wynagrodzenia, które dla pracowników(...) roku otrzymywali wynagrodzenie na poziomie 7683 zł, co jest wartością wyższą o 35 proc. od wynagrodzeń testerów manualnych. Awans z koordynatora zespołu testerów na kierownika wiązał się z podwyżką...

 • Kolejki po 1000 zł na dziecko. Rodzice masowo zgłaszają się po świadczenie

  Brak kryterium dochodowego powoduje, że prawie wszystkie osoby ubiegające się o świadczenie rodzicielskie je otrzymują. Duże miasta przyjęły już po kilkaset wniosków.