• Informacje na temat:

  zarobki modeli

Artykuły na temat: zarobki modeli
 • Zarobki: 3300 Polaków dostanie podwyżki od Włochów

  Podwyżki nie będą wielkie, lecz zawsze to coś - każdy pracownik Fiata w Tychach dostanie 130 zł więcej do pensji oraz 780 zł jednorazowej nagrody. To efekt płacowego porozumienia załogi i spółki Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Poland.

 • Rosyjski model gospodarki rozpadł się jak domek kart

  Spadek cen ropy naftowej, zachodnie sankcje, załamanie inwestycji i dewaluacja rubla oznaczają, że załamanie rosyjskiego modelu gospodarczego wygląda na nieuchronne - ocenia ekspertka londyńskiego City University.

 • Zarobki: Jak długo Polacy pracują na urlop?

  Z najnowszych danych przeprowadzonych dla Work Service wynika, że statystyczny Polak na tygodniowy urlop na zagranicznych plażach w Egipcie, Grecji czy Bułgarii musi pracować 11,5 – 12,5 dni roboczych.

 • PiS: Reforma skarbówki i służby celnej pozwoli na lepsze zarobki. Nie będzie zwolnień

  - Reforma administracji skarbowej i służb celnych spowoduje lepsze warunki pracy i wyższe wynagrodzenia dla ich pracowników - przekonują politycy PiS. - Nie będzie redukcji zatrudnienia - zapewniają. Jeszcze 1 czerwca br. minister finansów Paweł Szałamacha nie wykluczył zwolnienia 3-4 proc. pracowników.

 • Charakterystyka pracy modelek i modeli

  ...swobodną konwersację. Zarobki Zarobki w tej pracy są niezwykle zróżnicowane i niemożliwe jest podanie standardowych stawek w modelingu. Wiele początkujących modeli i modelek bierze udział(...) modela. Niektóre osoby pracujące w tej branży zajmują się wąską specjalizacją, jaką jest modeling konkretnej części ciała. Takie osoby, zwane Part Models, posiadają szczególnie zadbane i atrakcyjne...

 • 2500 franków miesięcznie dla każdego. Bezwarunkowo. Stworzą raj na ziemi?

  Ludzie od zawsze wyobrażali sobie świat bez pracy, świat, w którym można rozwijać swoje pasje i zainteresowania, jednocześnie nie troszcząc się o swój byt. Takim miejscem był raj. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo i ludzie zostali wygnani z Edenu na skutek grzechu pierworodnego. Od tego czasu człowiek musi pracować w pocie czoła, aby przetrwać. Dzisiaj jako ludzkość rozwinęliśmy się do tego stopnia (w zasadzie to tylko najbogatsze kraje), że nieśmiało wysuwane są pomysły, abyśmy my sami,...

 • Ile godzin musimy pracować, aby zarobić na najnowszy model iPhone'a?

  ...tych miast, aby zarobić na jednego iPhone'a, muszą poświęcić na obowiązki zawodowe powyżej 200 godzin. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2015

 • Związki otrzymały biznesplan Polskiej Grupy Górniczej

  Zarząd Kompanii Węglowej (KW) przekazał w poniedziałek związkowcom biznesplan Polskiej Grupy Górniczej (PGG), która do połowy roku ma przejąć kopalnie Kompanii. Rozmowy o biznesplanie i wynagrodzeniach górników mają być kontynuowane za tydzień. Związki nie godzą się na cięcia płac.

 • Zarobki: Polacy dostają za pracę na Wyspach średnio 7650 złotych. Czy można za to godnie żyć?

  1300 funtów netto - tyle według danych Narodowego Banku Polskiego przeciętnie zarabiają Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii. Kwota 7650 złotych na rękę w Polsce może budzić zazdrość. Jednak czy na Wyspach to dużo czy mało?

 • ZPP negatywnie o projekcie nowelizacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych

  Zniesienie limitu zarobków, powyżej którego najlepiej zarabiający nie płacą składek emerytalnych, zwiększy pozapłacowe koszty pracy i pogorszy sytuację przedsiębiorców - ocenił Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP).