• Informacje na temat:

  zarobki na śląsku

Artykuły na temat: zarobki na śląsku
 • Branża IT nie zwalnia tempa. Ofert przybywa, a zarobki coraz wyższe

  Rośnie popyt na specjalistów IT, a ich zarobki są coraz wyższe. Dotyczy to zarówno początkujących programistów, jak i specjalistów biegle posługujących się najbardziej popularnymi językami oprogramowania.

 • Warto kupić mieszkanie na Śląsku. Cena będzie zaskakująca

  To nie cena samego mieszkania, a raczej relacja ceny lokum do zarobków w regionie decyduje o atrakcyjności inwestycji w nieruchomości na Śląsku. Kupno własnego "M" w Bytomiu, będzie nas kosztować kilka razy mniej niż w Warszawie.

 • Zarobki w województwie śląskim w 2015 r.

  ...4150 zł brutto. Wyższe przeciętne płace odnotowano w branży IT, energetyce i ciepłownictwie oraz w bankowości. Najniżej opłacaną branżą na Górnym Śląsku okazały się usługi dla ludności, gdzie mediana(...) charakterze zarabiał 1800 zł i mniej. Przypomnijmy, że w 2015 roku płaca minimalna w Polsce wyniosła 1750 zł brutto. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016

 • Pensje poszły w górę i wciąż rosną

  Główny Urząd Statystyczny podał właśnie wysokość wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2015 r. To 3899,78 złotych. Oznacza to, że realnie pensje poszły w górę w stosunku do 2014 roku o 4,2 proc.

 • Wbrew pozorom najlepiej nie zarabia się w stolicy, ale na Górnym Śląsku.

 • Polacy nie radzą sobie ze spłatą drobnych zobowiązań finansowych

  To nie niefrasobliwa młodzież najczęściej nie spłaca zaciągniętych zobowiązań. W kredytowe kłopoty wpadają ludzie starsi. Zdarza się, że mają kilka kredytów do spłaty, a niektóre z nich zostały zaciągnięte dla młodszych członków rodziny.

 • Zarobki specjalistów w 2010 roku

  ...). Dość wysokie płace odnotowano także między innymi na Dolnym Śląsku (4000 zł) oraz Pomorzu (3800 zł). Najniższe pensje zaobserwowano natomiast w przypadku województw podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego. Wynagrodzenia całkowite specjalistów ukształtowały się tam na poziomie 3000 zł. Najwyższe zarobki u specjalistów były w telekomunikacji oraz technologiach informatycznych...

 • Kowalczyk: Przeniesienie kopalń do SRK uratuje kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy

  - Przeniesienie czterech kopalń Kompanii Węglowej do Spółki Restrukturyzacji Kopalń uratuje kilkadziesiąt tysięcy miejsc pracy - powiedział w Sejmie pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego Wojciech Kowalczyk.

 • Zarobki Polaków: Regiony dogonią Warszawę?

  Jak pokazuje najnowszy Raport Płacowy firmy Advisory Group TEST Human Resources, zarobki w stolicy są wyższe niż w jakimkolwiek innym mieście w Polsce, ale sytuacja w regionach nie jest już tak(...) na obecność dużych rodzimych, jak i zachodnich przedsiębiorstw produkcyjnych oraz bliskość Niemiec, zarobki w całym regionie są na wyższym poziomie niż w reszcie kraju. Oblicz swoją płacę netto...

 • Najnowsze dane Głównego Urzędu Statystycznego potwierdzają, że mamy do czynienia z trwałą poprawą na polskim rynku pracy. Zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw w marcu wzrosło o 2,7 proc. r/r, a średnie wynagrodzenie wyniosło 4351,45 zł brutto.