• Informacje na temat:

  zarobki nauczyciela 2010

Artykuły na temat: zarobki nauczyciela 2010
 • Zarobki polskich nauczycieli

  ...- komentuje sprawę nauczyciel z Częstochowy - Wielokrotnie zdarza się, że zarobki nauczyciela, np. dyplomowanego w jednej szkole są zupełnie różne od zarobków nauczyciela o analogicznym stopniu zawodowym(...) w unijnym ogonku Komisja Europejska w wydanym przez siebie raporcie zbadała zarobki nauczycieli w Unii Europejskiej w roku szkolnym 2009/2010. Chociaż nie dla wszystkich państw udało się zebrać dane...

 • Ostateczny kształt podwyżek dla budżetówki będzie znany w ciągu 30 dni - Sasin

  - Ostateczny kształt przewidzianych w projekcie budżetu na przyszły rok podwyżek wynagrodzeń dla pracowników sfery budżetowej będzie znany w ciągu 30 dni, po ustaleniach w Radzie Dialogu Społecznego - powiedział we wtorek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

 • Struktura wynagrodzeń nauczycieli

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zwanego potocznie Dniem Nauczyciela, w niniejszym artykule postanowiliśmy opisać strukturę wynagrodzeń nauczycieli.

 • Rumunia prymusem Europy: Rekordowy wzrost płac, pensji minimalnej i PKB

  Ludwik Sobolewski: - Zawsze przedstawiałem Rumunię w dobrym świetle, bo naprawdę korupcja przestała tam być systemem sprawowania władzy.

 • Nie wszyscy nauczyciele świętują

  ...14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, święto powszechnie określane Dniem Nauczyciela. W tym roku niestety nie wszyscy nauczyciele będą mieli powody do świętowania. W obecnym roku szkolnym liczba bezrobotnych nauczycieli wzrośnie o 7,5 tys.

 • Wyższe wynagrodzenia nauczycieli

  Dzięki podwyżce z 1 września 2010 r. polscy nauczyciele będą jedną z grup zawodowych, która zyska w tym roku najwięcej.

 • Wynagrodzenia nauczycieli w Polsce i na świecie

  Zarobki nauczycieli w Polsce Od 1 września 2011 roku w życie wchodzą nowe minimalne stawki wynagrodzenia zasadniczego w tym zawodzie. Minister Edukacji Narodowej ustaliła je na poziomie 2182 zł(...) zasadnicze nauczycieli kontraktowych wyniesie od 1491 do 2246 zł. Awans na nauczyciela mianowanego z 5-letnim doświadczeniem w szkolnictwie lub 3-letnim w szkolnictwie wyższym będzie wiązał się z zarobkami...

 • Nie wszyscy nauczyciele świętują

  14 października obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, święto powszechnie określane Dniem Nauczyciela. W tym roku niestety nie wszyscy nauczyciele będą mieli powody do świętowania. W obecnym roku szkolnym liczba bezrobotnych nauczycieli wzrośnie o 7,5 tys.

 • Zarobki funkcjonariuszy służby więziennej

  Ustawa z 9 kwietnia 2010 roku o Służbie Więziennej określa ją jako umundurowaną i uzbrojoną formację apolityczną podległą Ministrowi Sprawiedliwości, posiadającą własną strukturę organizacyjną.

 • Wynagrodzenia nauczycieli w Polsce i na świecie

  Pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym przyniesie 7-proc. podwyżkę płac dla nauczycieli. Niektórzy zarobią nawet 4817 zł brutto.