• Informacje na temat:

  zarobki ochroniarza

Artykuły na temat: zarobki ochroniarza
 • Cyber-ochroniarz potrzebny od zaraz

  Specjalista ds. bezpieczeństwa IT to jeden z najbardziej pożądanych dziś przez pracodawców zawodów. Ekspertów w tym obszarze poszukuje zarówno biznes, jak i administracja państwowa. Powodem jest rosnąca aktywność cyberprzestępców. Ofert pracy dla „bezpieczników” jest już więcej niż dla kucharzy i niemal tyle samo, ile dla nauczycieli.

 • Polska lista płac - Londyn, Dublin

  Często słyszy się, ile to zarabiają Polacy w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Niestety trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pensje osób zatrudnionych na identycznych stanowiskach często różnią się od siebie.

 • Najmniej dla ochroniarza i gońca

  Ministerstwa Pracy "Zatrudnienie w Polsce w 2007 r.". Jak ministerstwo tłumaczy niższe zarobki kobiet? - Może to wynika z cech charakterologicznych mężczyzn, które szczególnie cenią pracodawcy: łatwości(...) notowanego w górnictwie, a zarobki - dużo niższe. Wyższa płaca w górnictwie to według Szydłowskiego wynik presji tradycyjnie silnych związków zawodowych. Tym także można tłumaczyć niespotykane w innych...

 • Statystyki nijak się mają do rzeczywistości

  Statystyka sobie, a życie sobie. Analitycy właśnie wyliczyli, że średnia pensja w Polsce wynosi 2,7 tys. zł brutto, a najniższa ponad tysiąc - pisze dziennik "Fakt".

 • Zarobki i koszty życia za granicą - Norwegia czy Niemcy

  ...się, że wskaźnik ten zmniejszył się w ciągu ostatnich 25 lat z 65 do 3-4. Zgodnie ze statystykami ONZ (United Nations Economic Commission for Europe - UNECE), w Norwegii przeciętne zarobki stanowiły(...) się jednak także z niższymi wydatkami. W Wielkiej Brytanii, do której w 2013 wyemigrowało ponad 9 tys. Polaków, przeciętne zarobki były czterokrotnie wyższe niż w Polsce. Niewiele niższe od brytyjskich...

 • Przygotowania do uroczystości wstąpienia Polski do Unii Europejskiej trwały do ostatniej chwili. Jeszcze o godzinie 21.00, czyli w chwili, gdy na placu Zamkowym miał się rozpocząć okolicznościowy koncert, nieopodal, na Krakowskim Przedmieściu, wieszano unijne flagi.

 • Biedni pracujący. Harują, lecz nie stać ich na jedzenie i leki

  ...sytuację zmieniły dopiero zawirowania związane z  utratą zatrudnienia, chorobą lub kłopotami rodzinnymi. - To  był czas rozbudzonych apetytów na wysokie i szybkie zarobki.  Giełda w latach 90(...) za podgrzanie wody. Gdy zarobki nie przekraczają 1,2 tys. zł, największym  problemem jest nocleg. Praca u części sadowników przedłuża się  i z sezonowej staje się całoroczną. Kilka razy korzystał...

 • Praca sezonowa za granicą: gdzie, kiedy i za ile?

  Nastał okres wyjazdów do pracy sezonowej, której w Europie nie brakuje - od Skandynawii po kraje basenu Morza Śródziemnego. Oferty dotyczą zarówno rolnictwa, jak i gastronomii czy hotelarstwa. W jakich miesiącach warto wyjechać? Dokąd powinniśmy się kierować? Czego i gdzie możemy się spodziewać?

 • Minimalna stawka godzinowa: 12 zł zamiesza w usługach

  Pracodawcy pozytywnie oceniają ustalenie minimalnej stawki godzinowej. Ale uważają, że jej wprowadzenie w połowie roku będzie zbyt wczesne.

 • 10 tysięcy miesięcznie, aby kupić apartament w Warszawie

  Co najmniej 9830 złotych miesięcznie musi zarabiać rodzina, aby kupić na kredyt 120-metrowy apartament w Warszawie - wynika z analizy Lion's House i portalu nieruchomości Domy.pl. W Łodzi, aby z pomocą kredytu kupić podobne mieszkanie o podwyższonym standardzie, wystarczy dochód o ponad połowę niższy.