• Informacje na temat:

  zarobki pielegniarki w europie

Artykuły na temat: zarobki pielegniarki w europie
 • Zarobki i koszty życia w Danii

  ...przysługuje pięć tygodni płatnego urlopu wypoczynkowego. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Zarobki w Danii Średnie miesięczne wynagrodzenie(...) maleje. W 2009 roku wynosiła jeszcze 10,1 proc., podczas gdy w 2015 roku już tylko 5,8 proc. (OECD, 2017). Koszty życia Wysokie zarobki to tylko jedna strona medalu. Trzeba jeszcze brać pod uwagę...

 • Ratujcie nas na Dzień Kobiet?

  Bukiecik kwiatów mimozy to najczęstszy prezent, jaki dostają Włoszki w Dniu Kobiet. Przygotowano kilkanaście milionów takich małych bukietów; otrzymują je zarówno uczennice szkół podstawowych, jak i dorosłe kobiety.

 • Zabraknie pielęgniarek. Niemcy przyjmą każdą liczbę

  Polskie pielęgniarki coraz częściej wyjeżdżają do pracy za granicę. Nie odpowiadają im zarobki i warunki pracy w naszym kraju.

 • 1285 zł dla pielęgniarki

  Na jakie rzeczywiście pensje mogą liczyć w rodzimych placówkach zdrowotnych lekarze i pielęgniarki?

 • Polska w ogonie Europy pod względem liczby pielęgniarek i położnych. Problem będzie się nasilać

  ...na tych bardziej skomplikowanych - analizuje prezes NRPiP. Dane GUS wskazują, że przeciętne miesięczne zarobki pielęgniarek i położnych to nieco ponad 80 proc. średniej pensji w gospodarce (ok. 3 tys(...) mieszkańców przypada 5,6 pielęgniarek, a położnych 1,34. To jeden z najgorszych wskaźników w Europie, a z biegiem lat może być jeszcze gorzej. W 2030 roku wskaźniki mogą wynieść odpowiednio 3,8 oraz 1,1

 • Codziennie z powodu korupcji i niskich zarobków co najmniej jeden lekarz wyjeżdża z Bułgarii do pracy za granicę. - To największa ucieczka mózgów w historii kraju - alarmuje szef bułgarskiego oddziału Instytutu Społeczeństwa Otwartego Georgi Stojczew.

 • Najbardziej poszukiwane zawody w Europie

  ..."night drivers". Takich kierowców w samym Paryżu jest zatrudnianych kilkuset rocznie, a ich zarobki to min. 1500 euro, choć w dużej mierze zależą od ilości kursów. Rozpoczęcie kariery w zawodzie kierowcy...

 • Na truskawki do Norwegii

  Norwegia jest jednym najdroższych państw w Europie. Można tam jednak nieźle zarobić. Przy zbiorze truskawek najlepsi pracownicy są w stanie zarobić do 10 tysięcy złotych miesięcznie.

 • Ile trzeba pracować na wymarzone wakacje?

  Polacy są drugim najbardziej zapracowanym narodem w Europie, ze średnią 42,5 godzin pracy tygodniowo. Jak wynika z danych Eurostatu wyprzedzają nas jedynie Grecy. Specjaliści podkreślają jednak, że bardziej niż wysoka liczba przepracowanych godzin pracy liczy się efektywność, a ta rośnie, jeśli zadbamy o równowagę między pracą i odpoczynkiem.

 • Rynek pracy w Niemczech i Austrii - co trzeba wiedzieć

  Siedem lat po przystąpieniu Polski do Unii będziemy mogli legalnie pracować w Niemczech i Austrii. Dowiedz się, jakie tam są zarobki.