• Informacje na temat:

  zarobki policji

Artykuły na temat: zarobki policji
 • Zarobki: Od stycznia podwyżki dla służb podległych resortowi spraw wewnętrznych

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych planuje od stycznia 2016 r. podwyżki zarobków dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu.

 • Kontrola podstawą zaufania

  Zarobki pracownika piastującego stanowiska głównej księgowej w dużych miastach sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych za miesiąc pracy. Jest to posada wysoko ceniona i ciesząca się zaufaniem prezesów i właścicieli firm. Nierzadko jednak zdarza się, że chciwość i pazerność ludzka bierze górę nad racjonalnym myśleniem. Prezesi wpadają w pułapki finansowe zastawiane przez główne księgowe.

 • Zarobki w służbie cywilnej w 2013 roku

  ...członkowie korpusu cywilnego w powiatowej administracji zespolonej, na którą składa się starostwo, urząd pracy oraz np. pracownicy nadzoru budowlanego, straży pożarnej czy policji (poza funkcjonariuszami(...) zarobki rzędu 3752 zł brutto miesięcznie. Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze Wśród pracowników i urzędników służby cywilnej zatrudnionych...

 • Miedwiediew na Krymie: Pieniędzy nie ma, ale się trzymajcie

  Premier Rosji przyznał, że brakuje pieniędzy na indeksację emerytur. Dmitrij Miedwiediew mówił o tym na anektowanym Krymie, gdzie zdenerwowani emeryci poinformowali go, że dostają od państwa na utrzymanie około 100 euro miesięcznie.

 • Dodatek funkcyjny, służbowy, specjalny, za opiekę nad koniem... Ile zarabia się w policji?

  ...1608 zł - tyle na rękę dostanie świeżo upieczony policjant, ale jego zarobki - wraz ze wzrostem doświadczenia - urosną potem do średnio 4,4 tys. zł - wynika z danych Komendy Głównej Policji przekazanych przez dziennik.pl.

 • Na rozwój przemysłu zbrojeniowego przeznaczy się w Rosji ponad bilion rubli

  - Na program rozwoju rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego w latach 2016-2020 budżet państwa przeznaczy 1 bilion 67 mln rubli (16,7 mld dolarów) - poinformował w poniedziałek wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin.

 • Po zarobki na skandynawskim poziomie!

  Coraz więcej spośród naszych rodaków dociera do tego, do tej pory mało docenianego, skandynawskiego kraju. W Finlandii praca czeka w fabrykach, gastronomii, a także w rolnictwie. Zarobki na dobrym, skandynawskim poziomie.

 • Kolejnych 10 osób należących do gangu wyłudzającego pożyczki w wołomińskim SKOK-u zatrzymali policjanci z CBŚP. Według śledczych, wyłudziły one co najmniej 183 mln zł.

 • Legalne zarobki w kraju tulipanów

  ..., przybywający do Niderlandów z zamiarem dłuższego pobytu, zobowiązani są do rejestracji w Biurze Policji ds. Cudzoziemców (Vreemdelingenpolitie) w ciągu 8 dni od przyjazdu do Holandii. Przed podjęciem pracy...

 • Co najmniej 10 mln zł straciły towarzystwa ubezpieczeniowe przez grupę pośredników, wyłudzających prowizje za pozyskanie klientów na długoterminowe ubezpieczenia. Wprowadzani w błąd klienci nie płacili firmom ubezpieczeniowym wymaganych składek.