• Informacje na temat:

  zarobki prokuratorów

Artykuły na temat: zarobki prokuratorów
 • Ziobro: Zarobki niektórych prezesów spółek Skarbu Państwa nadal zbyt wysokie

  W opinii ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro zarobki niektórych prezesów spółek Skarbu Państwa nadal są zdecydowanie zbyt wysokie i powinny być obniżone. Podobne zdanie ma też szef "S" Piotr Duda.

 • Dwa zespoły prokuratorów zajmą się aferą w SKOK Wołomin

  Dwa specjalne zespoły prokuratorów poprowadzą postępowania w sprawie przestępstw związanych z działalnością Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie, skąd wyłudzono wielomilionowe kredyty na tzw. "słupy" - podała w środę Prokuratura Krajowa.

 • "Rzeczpospolita": Pensje prokuratorów w dół

  Minister finansów Jacek Rostowski chce nowych zasad wynagradzania prokuratorów - czytamy w "Rzeczpospolitej".

 • Wielki zarobek na... małżeńskiej zdradzie

  Co ma małżeńska zdrada wspólnego z wielkim biznesem? Okazuje się, że bardzo dużo.

 • Prokurator zarabia co najmniej 6 tys. zł na rękę

  ...bazowa zależy od średniej płacy w gospodarce narodowej i zmienia się co roku zgodnie ze zmianami przeciętnych wynagrodzeń. Podsumowanie Zarobki prokuratorów znacznie przewyższają wynagrodzenie(...) prokuratora wynosi ponad 6 tys. zł na rękę. Zatrudnienie prokuratorów w Polsce Polska prokuratura jest zorganizowana na podobnych zasadach jak sądy powszechne. Podstawową jednostką organizacyjną są...

 • Zapomniane Amber Gold

  Minęły już ponad dwa lata od upadku gdańskiego parabanku, który oszukał 18 tysięcy osób na kwotę 851 milionów złotych. Ponad dwa lata bez konkretów. Prokuratorzy błądzący we mgle szukali złota nawet w Australii. Bez większych rezultatów. Zupełnie rozmyty i wyłączony został natomiast z ogólnego planu śledztwa istotny wątek pierwszych lokat. Tymczasem do skarbówek wzywani są poszkodowani przez Marcina P.

 • Wynagrodzenia i dodatki prokuratorów

  Pensje zasadnicze prokuratorów różnią się w zależności od miejsca i stażu pracy. Podstawą do ich określenia jest przeciętne wynagrodzenie w drugim kwartale roku poprzedniego ustalone przez GUS (w 2010 roku było to 3197,86 zł).

 • Prokuratura: Była prezes banku w Lesznowoli z kolejnymi zarzutami

  Kolejne zarzuty usłyszała była prezes Banku Spółdzielczego w Lesznowoli w śledztwie dot. m.in. nieprawidłowości przy udzielaniu kredytów - poinformowała Prokuratura Regionalna w Warszawie. Kobietę - oraz dwie inne osoby - zatrzymano w zeszłym tygodniu.

 • Sposób na zatrudnienie niani umowa uaktywniająca

  Na podstawie umowy uaktywniającej pracuje w Polsce prawie 8 tys. niań. Jak podkreślają eksperci, umowa z nianią nie jest skomplikowana. Jeśli wynagrodzenie nie przekracza minimalnego, obowiązkowe składki finansuje budżet państwa. Przy wyższych zarobkach od kwoty nadwyżki opłaca je rodzic.

 • Odszkodowania: Kompensata, czyli nieudana reanimacja nieboszczyka

  Coraz mniej jest pokrzywdzonych, którzy otrzymują pieniądze od państwa. To efekt "naprawy" przepisów przeprowadzonej rok temu. Szwankuje głównie informacja.