• Informacje na temat:

  zarobki przedstawicieli handlowych

Artykuły na temat: zarobki przedstawicieli handlowych
 • Zarobki przedstawicieli handlowych w 2017 r.

  Mediana zarobków przedstawiciela handlowego w 2017 roku wyniosła 4100 zł brutto. Zarobki 25 proc. z nich wynosiły 5400 zł i więcej.

 • Prawdziwe przyczyny wojny handlowej USA

  Coraz więcej mówi się o "wojnie handlowej" pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a kilkoma spośród ich najważniejszych partnerów handlowych. Chiny boleśnie odczuwają wpływ ceł nałożonych przez Stany(...) Templeton Global Equity Group analizuje przyczyny bieżących napięć handlowych.

 • Zarobki w województwie podlaskim w 2016 r.

  ...przedstawicieli handlowych w województwie podlaskim wynosiła w 2016 roku 3325 zł brutto miesięcznie. Najniższa była mediana wynagrodzeń asystentów - 2180 zł. Wynagrodzenia w przedsiębiorstwach(...) 3600 zł brutto miesięcznie. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Maciej Łukasiak Sedlak & Sedlak Informacje o badaniu : W 2016 roku w badaniu...

 • Kim jest bankowy klient premium? To przedstawiciel kształtującej się wciąż jeszcze w Polsce klasy średniej. Grupa ta jednak rośnie i tym samym staje się dla banków coraz bardziej istotnym segmentem.

 • Zarobki w pionie sprzedaży - raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016

  Wśród dyrektorów w pionie handlowych najwyższe wynagrodzenia otrzymują managerowie ds. kluczowych klientów. Połowa próby zarabiała od 19 500 zł do 29 100 zł. Nieznacznie niższe są wynagrodzenia(...) 360 stanowiskach z innych pionów, znajduje się w Raporcie Płacowym Sedlak & Sedlak 2016. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Damian...

 • Wspólne przejazdy pod lupą fiskusa

  Ministerstwo Finansów zapowiedziało monitoring rynku wspólnych przejazdów, zlecając go urzędowi kontroli skarbowej. Ta deklaracja stanowi odpowiedź ministerstwa na interpelację złożoną w ubiegłym tygodniu przez posła PiS, Zbigniewa Chmielowca. Domaga się on opodatkowania wspólnych przejazdów.

 • Praca za granicą: W Szkocji poszukiwani sprzedawcy, przedstawiciele handlowi i asystenci sprzedaży

  Jesteś zainteresowany pracą na Wyspach? Zwróć szczególną uwagę na Szkocję. Odnotowano tam znaczny wzrost liczby ofert pracy, szczególnie w Glasgow, Edynburgu i Aberdeen.

 • Jak zaradzić niskiej emeryturze? Ta grupa zawodowa ma na to sposób

  Emerytura powinna oznaczać zasłużony odpoczynek. Jednak wiele osób ma obawy dotyczące niższego standardu życia na starość. Z taką perspektywą muszą się liczyć nawet najbardziej przedsiębiorczy i dobrze zarabiający profesjonaliści, m.in. prawnicy, lekarze z własną praktyką, architekci i wiele innych profesji określanych jako wolne zawody. Jak wynika z raportu Deutsche Bank "Wolne zawody w Polsce. Portret profesjonalisty 2017", prawie połowa z nich ma tego świadomość i odkłada dodatkowo...

 • Zarobki pracowników szeregowych w 2011 roku

  ...zarobków powyżej 3 000 zł odnotowano również wśród doradców bankowych oraz przedstawicieli handlowych. Najniższe wynagrodzenia otrzymywali sprzedawcy oraz pracownicy produkcji. Na pierwszym z tych stanowisk(...)Najwyższe zarobki na tym szczeblu odnotowano na Mazowszu, gdzie wyniosły one 2950 zł. Dochody rzędu 2500 zł otrzymywali zatrudnieni w Małopolsce, Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku i Pomorzu. Najniższe...

 • Zaczęła się budowa hal kolejnego inwestora w KSSE w Ujeździe

  Budowę dwóch hal o powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych każda rozpoczęła uroczyście w czwartek Mubea - niemiecka firma z branży motoryzacyjnej. Hale powstają na terenie KSSE w Ujeździe (opolskie). Pracę w zakładzie ma znaleźć co najmniej 350 osób.