• Informacje na temat:

  zarobki psychologa

Artykuły na temat: zarobki psychologa
 • Przekwalifikowany psycholog zarabiał o 1,5 tys. zł więcej

  ...pracy w dziale personalnym, dlatego również i tu psychologowie są hojnie wynagradzani - ich przeciętne zarobki wynoszą 5558 zł brutto miesięcznie. Najmniej otrzymywali pracownicy administracyjni oraz nauczyciele, pracownicy naukowi i pedagodzy. Połowa psychologów zatrudnionych w administracji zarabiała mniej niż 3750 zł, z kolei zarobki w kadrze dydaktycznej wynosiły przeciętnie 3450 zł. To aż...

 • Surmacz: W PAP jest dramatycznie źle. Dziennikarze zarabiają mniej niż kasjerka Biedronki

  Dziennikarz agencji zarabia mniej niż kasjerka Biedronki - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" prezes Polskiej Agencji Prasowej Wojciech Surmacz.

 • Praca w Norwegii tylko dla mężczyzn?

  ...w granicach od 120 do 160 koron na godzinę. Oczywiście brutto. - Pracodawcy dobrze wiedzą, że dostajemy też napiwki i dlatego zaniżają stawki - wyjaśnia. Męski raj? Dobre zarobki, pomoc socjalna...

 • Coraz częściej mieszkamy z rodzicami. Dlaczego młodzi zostają w domach?

  44 proc. młodych Polaków i 17 proc. małżeństw nie zakłada własnego gospodarstwa domowego.

 • Plotki: „Słyszałaś, wyrzucili Aśkę?”. Biurowa panika: „Od jesieni w firmie zwolnienia!”. Takie czasy. Pracę może stracić każdy. Tragedia? To zależy od nas. Można mieć wyjście awaryjne, zmienić zawód. Ale… na jaki? I jak się do tego zabrać? Sprawdzę, czy to możliwe, a pomogą mi specjaliści od planowania kariery, psycholog i coach.

 • Połowa naszego społeczeństwa z tytułem magistra!

  Polacy to jeden z najlepiej wykształconych narodów na świecie. W 2017 roku już 50 procent naszego społeczeństwa będzie mieć tytuł magistra. Wykształcenie nie idzie jednak w parze z wiedzą.

 • Lekarstwa na bezrobocie

  Psycholodzy wiedzą, co pomaga ludziom uniknąć bezrobocia. Zdrowa osobowość i adekwatna strategia odgrywają tu ważną rolę.

 • Zmiany w dotacji. Prywatne szkoły dostaną po kieszeni

  Od stycznia właścicielom niesamorządowych placówek oświatowych nie będzie się opłacać przyjmowanie dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach.

 • Jak osiągnąć równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym?

  Polacy są generalnie zadowoleni ze swojej pracy, a czynnikiem stresogennym są dla nich głównie zarobki i wizja utraty pracy.

 • Polacy stawiają na mieszkania na własność

  Polacy bardzo cenią własność nieruchomości. Posiadanie mieszkania do życia oznacza dla nich posiadanie go na własność. Prawdopodobnie ten czynnik przesądza o tym, że rynek najmu jest u nas stosunkowo słabo rozwinięty. Wynajmowanie mieszkań traktujemy jako sytuację przejściową, a nie sposób na życie. To różni nas od niektórych społeczeństw Europy Zachodniej.