• Informacje na temat:

  zarobki stolarza

Artykuły na temat: zarobki stolarza
 • Zarobki w przemyśle lekkim w 2017 r.

  Mediana wynagrodzeń całkowitych w przemyśle lekkim wyniosła w 2017 roku 4211 zł brutto miesięcznie i była o 316 zł niższa od mediany wynagrodzeń w przemyśle ciężkim. Co czwarty zatrudniony w tej branży zarabiał powyżej 6362 zł brutto. Z kolei zarobki 25 proc. pracowników nie przekraczały 3180 zł brutto.

 • Zarobki w przemyśle lekkim w 2010 roku

  Mediana płac w tym przemyśle w Polsce wyniosła w zeszłym roku 5000 zł, kierownicy dostawali 5700 zł, dyrektorzy zaś 12 800 zł.

 • Zarobki w branży meblarskiej w 2016 roku

  ...otrzymało pensje niższe niż 5933 zł. Nadal były to jednak zarobki o prawie 1000 zł wyższe niż w przypadku specjalistów, gdzie tylko 25 proc. z nich zarobiło więcej niż 4928 zł. Najmniej w 2016 roku(...) rosły. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Konrad Akowacz Sedlak & Sedlak...

 • Do pracy bez znajomości języka

  "Poszukiwani są fachowcy - budowlańcy - do pracy w Wielkiej Brytanii i Irlandii, bez znajomości języka" - takie zawiadomienie pojawiło się w dolnośląskim urzędzie pracy.

 • Zarobki Polaków we Francji

  ...ostatnich 10 lat, przedstawia wykres 1. Widzimy, że zarobki w tym kraju wzrosły w ciągu tych lat o prawie 20 proc.  Natomiast stawki wynagrodzenia za godziny nadliczbowe są ustalane dla wielu(...) zatrudnienie na stanowisku pokojówek oraz recepcjonistów. Ich zarobki są zbliżone i sięgają 1500 euro miesięcznie. W ostatnich latach popularne stały się też oferty pracy dla par przy dbaniu o apartamenty...

 • Kogo szukali polscy pracodawcy?

  Najwięcej pracodawców szukało w czwartym kwartale 2010 r. robotników wykwalifikowanych - wynika z badania Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W cenie byli m.in. kierowcy i szwaczki. Najwięcej zarabiali pracownicy z województwa mazowieckiego.

 • ​Zarobki budowlańców w Europie. W tych krajach opłaca się pracować na budowie

  .... Niemcy Niemieckie płace w budowlance są najwyższe. Zarobki wykwalifikowanego pracownika sięgają nawet 22 euro za godzinę, szczególnie we wschodniej części kraju. W zachodniej będzie to 14,7 euro za(...) dłuższy i liczy 41 godzin. W zimie tygodniowo nie przekracza się 38 godzin. A gdzie najmniej płaci się budowlańcom? O ile na wysokie zarobki mogą też liczyć budowlańcy m.in. w Irlandii - do 17,4

 • Nad Sekwaną coraz więcej ofert "tylko dla Polaków"

  Liczba ofert pracy we Francji dla polskich fachowców wzrosła o niemal 30 proc. względem poprzedniego roku i ciągle rośnie - podają eksperci rynku pracy z agencji Work Express.

 • Zarobki nad Tamizą

  ...godzinę. Dotyczy to jednak specjalistów zatrudnionych w angielskich firmach. Zarobki osób pracujących na Wyspach pod polskim kierownictwem nie są już tak wysokie. Wśród dobrze wynagradzanych fachowców(...) firmy. Pod warunkiem, że nie mają problemów ze znalezieniem zleceń i potrafią właściwie wycenić swoją pracę. Fabryki samochodów Atrakcyjne zarobki czekają też na Polaków w brytyjskiej branży...

 • Norwescy pracodawcy szukają polskich pracowników

  4,1 tys. miejsc pracy, w tym 1,3 tys. za granicą, oferowało w czwartek 140 wystawców na Europejskich Targach Przedsiębiorczości, Pracy i Edukacji w Katowicach. Pojawili się tam np. pracodawcy z Norwegii szukający m.in. specjalistów budownictwa i przemysłu.