• Informacje na temat:

  zarobki w gdańsku

Artykuły na temat: zarobki w gdańsku
 • Zarobki w miastach. Przeciętne zarobki w polskich miastach - Jastrzębie Zdrój na czele

  ...dobrze zarabia się również w Sopocie (5313 zł), Gdańsku (5312 zł) i Katowicach (5290 zł). W pierwszej dziesiątce znalazły się ponadto: Gliwice (5117 zł), Dąbrowa Górnicza (5096 zł) oraz Wrocław (5070 zł). Przeciętne zarobki w stolicy Dolnego Śląska wyniosły 112 proc. średniej krajowej. Najbliżej tej średniej były Świnoujście (100,2 proc.) i Rzeszów (99,6 proc.). Natomiast najniższe średnie...

 • Statystyczny polski kierowca traci w korkach 3,3 tys. zł rocznie

  3,8 mld zł kosztowały w 2015 roku polskich pracujących kierowców korki w siedmiu największych polskich miastach. Oznacza to wzrost wobec poprzedniego roku, w którym udało się nieco zredukować te wartości. Na statystycznego kierowcę przypada więc 3350 zł rocznie. Nominalnie najwięcej tracą właściciele aut w Warszawie, jednak ze względu na różnice w zarobkach procentowo bardziej poszkodowani są wrocławianie czy krakowiacy.

 • Zarobki w Trójmieście w 2017 r. - podsumowanie raportu

  ...miast w Polsce. Niska stopa bezrobocia pokazuje, że powstaje dużo nowych miejsc pracy. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2018 Karolina Jurczak Sedlak(...). Uwzględniono w nim dane o płacach 5790 osób pracujących w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Wyjaśnienie terminów użytych w artykule : wynagrodzenie całkowite - miesięczne wynagrodzenie brutto przysługujące...

 • Zapomniane Amber Gold

  Minęły już ponad dwa lata od upadku gdańskiego parabanku, który oszukał 18 tysięcy osób na kwotę 851 milionów złotych. Ponad dwa lata bez konkretów. Prokuratorzy błądzący we mgle szukali złota nawet w Australii. Bez większych rezultatów. Zupełnie rozmyty i wyłączony został natomiast z ogólnego planu śledztwa istotny wątek pierwszych lokat. Tymczasem do skarbówek wzywani są poszkodowani przez Marcina P.

 • Ziobro: Zarobki niektórych prezesów spółek Skarbu Państwa nadal zbyt wysokie

  W opinii ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro zarobki niektórych prezesów spółek Skarbu Państwa nadal są zdecydowanie zbyt wysokie i powinny być obniżone. Podobne zdanie ma też szef "S" Piotr Duda.

 • Warto kupić mieszkanie na Śląsku. Cena będzie zaskakująca

  To nie cena samego mieszkania, a raczej relacja ceny lokum do zarobków w regionie decyduje o atrakcyjności inwestycji w nieruchomości na Śląsku. Kupno własnego "M" w Bytomiu, będzie nas kosztować kilka razy mniej niż w Warszawie.

 • Jak prześcignąć w zarobkach szefa? Zostać urzędnikiem - zobacz ich zarobki

  ...zł), 32 dyrektorów biur (od 12 564,71 zł do 16 264,84 zł) czy 39 głównych księgowych dla dzielnic oraz zastępców dyrektorów biur (od 12 358,90 zł do 14 683,90 zł). W Gdańsku jest na odwrót. Tu nikt(...) w woj. lubelskim jeden pracownik zarabia więcej niż marszałek województwa, którego zarobki wynoszą 12 365 zł. Urząd jednak nie chce powiedzieć, o kogo chodzi i jakie jest jego wynagrodzenie. - Osoba ta...

 • Polska rezydencja podatkowa - czy można ją skutecznie utracić?

  Jeżeli ktoś chce dokonywać rozliczeń fiskalnych poza granicami Polski i poza jej jurysdykcją, musi zmienić rezydencję podatkową. Jednak przedsiębiorcy i pracownicy rozliczający się ze swojej działalności i zarobków za granicą często napotykają problemy ze strony polskich organów skarbowych.

 • Zarobki w branży IT w 2015 roku

  ...9000 zł. W tym samym czasie mediana wynagrodzeń specjalistów wyniosła 5550 zł, a pracowników szeregowych 3400 zł. Zarobki w IT w wybranych miastach Najwyższe wynagrodzenia w IT odnotowano w Warszawie, gdzie mediana wyniosła 7000 zł. Wysokie wynagrodzenia odnotowano również w Trójmieście, czyli Gdańsku, Gdyni i Sopocie (mediana płac 6500 zł) oraz we Wrocławiu (6300 zł) i Krakowie (6181 zł...

 • Fundusz Mieszkań na Wynajem wyda 5 mld zł na zakupy lokali

  Fundusz Mieszkań na Wynajem kupił 124 mieszkania w Poznaniu, za jakiś czas poznamy pierwsze oferty w innych miastach. Nieruchomości będą zlokalizowane w sześciu miastach: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu i wprowadzone na rynek w stanie "pod klucz".