• Informacje na temat:

  zarobki w gdańsku

Artykuły na temat: zarobki w gdańsku
 • Jak prześcignąć w zarobkach szefa? Zostać urzędnikiem - zobacz ich zarobki

  ...zł), 32 dyrektorów biur (od 12 564,71 zł do 16 264,84 zł) czy 39 głównych księgowych dla dzielnic oraz zastępców dyrektorów biur (od 12 358,90 zł do 14 683,90 zł). W Gdańsku jest na odwrót. Tu nikt(...) w woj. lubelskim jeden pracownik zarabia więcej niż marszałek województwa, którego zarobki wynoszą 12 365 zł. Urząd jednak nie chce powiedzieć, o kogo chodzi i jakie jest jego wynagrodzenie. - Osoba ta...

 • Statystyczny polski kierowca traci w korkach 3,3 tys. zł rocznie

  3,8 mld zł kosztowały w 2015 roku polskich pracujących kierowców korki w siedmiu największych polskich miastach. Oznacza to wzrost wobec poprzedniego roku, w którym udało się nieco zredukować te wartości. Na statystycznego kierowcę przypada więc 3350 zł rocznie. Nominalnie najwięcej tracą właściciele aut w Warszawie, jednak ze względu na różnice w zarobkach procentowo bardziej poszkodowani są wrocławianie czy krakowiacy.

 • Zarobki w branży IT w 2015 roku

  ...9000 zł. W tym samym czasie mediana wynagrodzeń specjalistów wyniosła 5550 zł, a pracowników szeregowych 3400 zł. Zarobki w IT w wybranych miastach Najwyższe wynagrodzenia w IT odnotowano w Warszawie, gdzie mediana wyniosła 7000 zł. Wysokie wynagrodzenia odnotowano również w Trójmieście, czyli Gdańsku, Gdyni i Sopocie (mediana płac 6500 zł) oraz we Wrocławiu (6300 zł) i Krakowie (6181 zł...

 • Zapomniane Amber Gold

  Minęły już ponad dwa lata od upadku gdańskiego parabanku, który oszukał 18 tysięcy osób na kwotę 851 milionów złotych. Ponad dwa lata bez konkretów. Prokuratorzy błądzący we mgle szukali złota nawet w Australii. Bez większych rezultatów. Zupełnie rozmyty i wyłączony został natomiast z ogólnego planu śledztwa istotny wątek pierwszych lokat. Tymczasem do skarbówek wzywani są poszkodowani przez Marcina P.

 • Zarobki w polskich miastach wahają się od 3,2 tys. zł do 6,1 tys. zł

  ...zarobki w tym mieście stanowią 143 proc. średniej krajowej - 4 tys. 290,52 zł. Z wyjątkiem Warszawy, w której statystyczne wynagrodzenia wyniosły 5 tys. 739,61 zł, plasując stolicę na drugiej(...) dobrze zarabia się też w Płocku (5 tys. 238,34 zł), Gdańsku (5 tys. 118,59 zł) i Sopocie (5 tys. 104,38 zł). W pierwszej dziesiątce znalazły się ponadto: Gliwice (4 tys. 832,33 zł), Dąbrowa Górnicza...

 • Warto kupić mieszkanie na Śląsku. Cena będzie zaskakująca

  To nie cena samego mieszkania, a raczej relacja ceny lokum do zarobków w regionie decyduje o atrakcyjności inwestycji w nieruchomości na Śląsku. Kupno własnego "M" w Bytomiu, będzie nas kosztować kilka razy mniej niż w Warszawie.

 • ...nadzorujących działanie lotnisk w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Szczytnie, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL posiada udziały w spółkach handlingowych oraz firmach...

 • Polska rezydencja podatkowa - czy można ją skutecznie utracić?

  Jeżeli ktoś chce dokonywać rozliczeń fiskalnych poza granicami Polski i poza jej jurysdykcją, musi zmienić rezydencję podatkową. Jednak przedsiębiorcy i pracownicy rozliczający się ze swojej działalności i zarobków za granicą często napotykają problemy ze strony polskich organów skarbowych.

 • Zarobki w Trójmieście

  Mediana wynagrodzeń całkowitych w Trójmieście wyniosła w 2009 roku 3900 PLN. Osoby zatrudnione w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, otrzymywały zarobki wyższe o 300 PLN od pracujących w Krakowie, oraz wyższe o 400 PLN od zatrudnionych w Szczecinie i Katowicach - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Fundusz Mieszkań na Wynajem wyda 5 mld zł na zakupy lokali

  Fundusz Mieszkań na Wynajem kupił 124 mieszkania w Poznaniu, za jakiś czas poznamy pierwsze oferty w innych miastach. Nieruchomości będą zlokalizowane w sześciu miastach: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu i wprowadzone na rynek w stanie "pod klucz".