• Informacje na temat:

  zarobki w krakowie

Artykuły na temat: zarobki w krakowie
 • Zarobki programistów w Krakowie w 2018 r.

  Na jakie wynagrodzenie mogli liczyć programiści szukający pracy w Krakowie? Które języki programowania przynosiły największe zarobki? Odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule.

 • W Łodzi są najtańsze mieszkania, a w Krakowie najdroższe

  Przeciętny łodzianin musi na ratę kredytu hipotecznego za 50-metrowe mieszkanie przeznaczyć prawie 29 proc. swojej pensji. Mieszkaniec Krakowa potrzebuje wydać o połowę więcej, bo ponad 43 proc. Home Broker sprawdził relację cen mieszkań do zarobków na największych rynkach.

 • Porównanie zarobków w Warszawie i Krakowie w 2018 r.

  Mediana wynagrodzeń całkowitych w Krakowie wynosi 4956 zł brutto miesięcznie. W 2018 roku o ponad 1 tys. zł więcej wynosi mediana w Warszawie (6000 zł). Co czwarty pracownik zarabia w Krakowie mniej niż 3500 zł brutto. Z kolei 25 proc. najwyżej zarabiających otrzymywało co najmniej 7700 zł. W Warszawie pracownicy zarabiają więcej niż w Krakowie. Co czwarty pracownik zarabia poniżej 4200 zł...

 • Wynajem mieszkania na krótsze okresy daje większą stopę zwrotu, ale sukces jest obwarowany szeregiem warunków. Musimy mieć dobrą ofertę, skierowaną do innego klienta, niż najemca długookresowy. Liczy się przede wszystkim lokalizacja i standard. Pamiętajmy też, że w Polsce ciężko jest w ten sposób wynajmować mieszkanie przez cały rok.

 • Zarobki korepetytorów w Polsce w 2019 r.

  .... Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy korepetytora wynosi 43 zł. Mediana natomiast wynosi 40 zł. Zarobki w miastach Z danych wynika, że najwyższe stawki za korepetycje występują w Bielanach Wrocławskich. Średnie godzinowe zarobki osób udzielających tam płatnych lekcji wynoszą 53,2 zł. Wysokie stawki otrzymują również korepetytorzy w Warszawie (51,8 zł), Legnicy (50 zł) oraz Jeleniej Górze...

 • Rynek najmu mieszkań daje szansę na niezły zarobek

  Rynek najmu kusi inwestorów perspektywą wysokich zysków. Obecnie to on w dużym stopniu "nakręca" koniunkturę na mieszkania. Gdzie można zarobić najwięcej? Odpowiedź na takie pytanie jest prosta: tam gdzie ceny mieszkań są niskie, za to czynsze najmu wysokie. Sprawdziliśmy, jak pod tym względem wygląda sytuacja w największych miastach Polski.

 • Zarobki w bankowości 2018 r.

  .... W przypadku dwóch kolejnych województw: dolnośląskiego i małopolskiego mediany zarobków były podobnej wysokości i wynosiły odpowiednio 6220 zł i 6217 zł. W stolicach obu tych województw zarobki również kształtowały się na zbliżonym poziomie i wynosiły w Krakowie 6830 zł, a we Wrocławiu 6750 zł. Wysokie pensje otrzymywały też osoby pracujące w Katowicach (6800 zł). Zarobki w tym mieście były o 1800 zł...

 • Jaką powierzchnię mieszkania kupisz za przeciętne pobory?

  Zgodnie z obiegową opinią to Warszawa oferuje najwyższe wynagrodzenia w Polsce. Sprawdzamy czy te wysokie zarobki pozwalają na zakup większego mieszkania niż w innych dużych miastach naszego kraju.

 • Zarobki testerów oprogramowania w 2018 r.

  ...oprogramowania pracujący w branży usług finansowych. W 2018 roku zarobki testerów oprogramowania we Wrocławiu i Krakowie były wyższe niż w Warszawie. Znajomość poszczególnych języków programowania(...).  Połowa z nich zarabiała w przedziale od 5150 zł do 9000 zł. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2019 Monika Czepiel Sedlak & Sedlak...

 • Statystyczny polski kierowca traci w korkach 3,3 tys. zł rocznie

  3,8 mld zł kosztowały w 2015 roku polskich pracujących kierowców korki w siedmiu największych polskich miastach. Oznacza to wzrost wobec poprzedniego roku, w którym udało się nieco zredukować te wartości. Na statystycznego kierowcę przypada więc 3350 zł rocznie. Nominalnie najwięcej tracą właściciele aut w Warszawie, jednak ze względu na różnice w zarobkach procentowo bardziej poszkodowani są wrocławianie czy krakowiacy.