• Informacje na temat:

  zarobki w reklamie

Artykuły na temat: zarobki w reklamie
 • Zarobki w województwie podlaskim w 2016 r.

  ...3600 zł brutto miesięcznie. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2017 Maciej Łukasiak Sedlak & Sedlak Informacje o badaniu : W 2016 roku w badaniu...

 • Reklamodawcy coraz częściej sięgają po blogerów i vlogerów

  W Stanach Zjednoczonych influencer marketing, czyli promocję przez liderów opinii, np. blogerów i vlogerów, w swojej komunikacji wykorzystuje blisko 65 proc. firm. Influencerem może być właściciel popularnego konta w mediach społecznościowych czy ekspert w danej dziedzinie dzielący się swoją opinią w internecie i mający wpływu na decyzję czy opinię innych.

 • Zarobki w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym

  Zarobki osób pracujących na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego kształtowały się na poziomie 3500 zł brutto - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2011 roku.

 • Blog i towarzyszące mu kanały w mediach społecznościowych, najczęściej na Facebooku i Instagramie, to sposób na przedstawienie siebie, zaprezentowanie swoich pasji, wiedzy, opinii czy umiejętności. Dla większości jest to dodatkowe zajęcie, realizowane obok regularnej aktywności zawodowej. Blog może być także sposobem na biznes i dodatkowy zarobek. Bardzo pomocne w tym zakresie może okazać się dołączenie do programów afiliacyjnych, które w łatwy sposób pozwoli zarabiać na blogu.

 • Wynagrodzenia w mediach, reklamie, wydawnictwach i PR w 2012 roku

  Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń 2012, mediana zarobków w mediach, reklamie, wydawnictwach i PR wyniosła 4268 zł. W omawianej branży zdecydowanie najwyższe płace odnotowano na Mazowszu.

 • Raport medialny: Prezesi spółek Skarbu Państwa

  Odkąd Prawo i Sprawiedliwość objęło rządy, trwa nieustająca rotacja na najwyższych stanowiskach spółek kontrolowanych przez Skarb Państwa. Roszady te pozostają w centrum uwagi mediów, które na bieżąco śledzą zmiany kadrowe i zarobki prezesów oraz analizują wyniki giełdowych spółek. PRESS-SERVICE Monitoring Mediów sprawdził, którzy z zarządzających przyciągali uwagę mediów najczęściej.

 • Płace w mediach, reklamie, wydawnictwach i PR

  Mediana płac pracowników zatrudnionych w mediach, reklamie, wydawnictwach i PR ukształtowała się w 2011 roku na poziomie 4200 zł brutto - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń (OBW, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.

 • Podatki: Od uzyskiwanych w sieci zysków trzeba zapłacić PIT

  Od zarobku uzyskiwanego z internetowego programu partnerskiego trzeba zapłacić podatek dochodowy. Fiskus ma sposoby na skuteczne obciążenie podatnika daniną.

 • Gorące zarobki menadżerów

  ...przeciętnego amerykańskiego gospodarstwa domowego. Nie jest jednak prawdą, że menadżerowie zarabiają coraz więcej - szczyt koniunktury w świecie prezesów przypadł na rok 2000, kiedy to ich zarobki(...) bezwartościowe, jeśli cena akcji firmy w wyniku urzędowania Ellisona spadnie. Ma to kolosalne znaczenie, gdyż instrumenty te spieniężyć można dopiero za kilka lat. W razie słabych wyników spółki zarobki prezesa...

 • Nie ma w Polsce miasta na prawach powiatu, które nie byłoby zadłużone - mówią w rozmowie z reporterką RMF FM eksperci.