• Informacje na temat:

  zarobki warszawa 2010

Artykuły na temat: zarobki warszawa 2010
 • Zarobki w służbie cywilnej w 2013 roku

  ...wojewódzkich, wyjątkowo, nie przodowała Warszawa. Najwyższe zarobki odnotowano w urzędach wojewódzkich w Olsztynie (4559 zł brutto), Bydgoszczy (4502 zł brutto) i Krakowie (4500 zł brutto). Stolica(...) zarobki rzędu 3752 zł brutto miesięcznie. Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze Wśród pracowników i urzędników służby cywilnej zatrudnionych...

 • Statystyczny polski kierowca traci w korkach 3,3 tys. zł rocznie

  3,8 mld zł kosztowały w 2015 roku polskich pracujących kierowców korki w siedmiu największych polskich miastach. Oznacza to wzrost wobec poprzedniego roku, w którym udało się nieco zredukować te wartości. Na statystycznego kierowcę przypada więc 3350 zł rocznie. Nominalnie najwięcej tracą właściciele aut w Warszawie, jednak ze względu na różnice w zarobkach procentowo bardziej poszkodowani są wrocławianie czy krakowiacy.

 • Dobre zarobki w bankowości!

  Według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak, w bankowości w 2010 r. zarobki były bliskie rekordowych.

 • Czy mieszkania będą szybciej drożały?

  Dobre dane gospodarcze, rosnąca konsumpcja i zarobki oraz spadające bezrobocie - czy optymizm w gospodarce narodowej może się przełożyć na sytuację na rynku mieszkaniowym? Jeśli tak, to czy mieszkania będą szybko drożały? Obecna koniunktura na rynku mieszkaniowym w zakresie cen nie przypomina tej z czasów 2006 - 2008, gdy mieszkania bardzo szybko drożały.

 • .... Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Na trzecim wykresie przedstawiono zmiany w poziomie wynagrodzeń menedżerów spółek IT notowanych na GPW w latach 2006 - 2015. Co ciekawe, w roku 2015 zarobki kadry zarządzającej były najwyższe w analizowanym okresie. Warto zwrócić uwagę, że były one na porównywalnym poziomie jak w roku 2006, kiedy mediana wyniosła 479,5 tys...

 • Najwyższa od dekady siła nabywcza Polaków w sektorze nieruchomości

  Średnie wynagrodzenie daje coraz większe możliwości zakupowe przeciętnemu Kowalskiemu. Jak wynika z raportu Lion's Bank, stać nas na znacznie więcej, niż jeszcze dekadę temu. W roku 2015 zanotowano 60-procentowy wzrost siły nabywczej względem lat sprzed wybuchu kryzysu ekonomicznego.

 • Zarobki w Polsce w ciągu 10 lat członkostwa w Unii Europejskiej

  .... Punktem przełomowym pozostaje rok 2008, czyli wybuch światowego kryzysu finansowego, który w 2010 roku przeobraził się w kryzys zadłużenia w Europie. Skutki tej sytuacji odczuwamy w Unii Europejskiej do(...) 10 pp. W całej Unii sytuacja pogorszyła się: stopa bezrobocia wzrosła nieznacznie z 9,3 proc. do 10,2 proc. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2015 Jak...

 • Zalety i wady mieszkań używanych

  Mieszkaniowy rynek wtórny pozostaje ciągle rynkiem "pierwszego wyboru" dla kupujących nieruchomości w naszym kraju. Jego popularność może w najbliższym czasie rosnąć, z powodu obostrzeń kredytowych i kończącego się programu MDM. Ceny mieszkań używanych w większości lokalizacji są niższe niż nowych. Więcej można też utargować podczas transakcji kupna.

 • Zarobki w działach IT w 2009 roku

  ...zarobki Polaków w 2010 roku? Na jakich stanowiskach oferowano w tym roku najwyższe płace? Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń . Każdy zainteresowany po(...) dysproporcji w zarobkach kobiet i mężczyzn. Istotną różnicę odnotowano wyłącznie na szczeblu starszego specjalisty, na którym płace pań były o 18 proc. niższe niż ich kolegów. Zarobki osób związanych...

 • Emerytury: Ustalenie kapitału początkowego graniczy z cudem

  Aż sześć miesięcy muszą czekać ubezpieczeni na znalezienie dokumentacji płacowej i osobowej w archiwum. Niestety będzie jeszcze gorzej. Kilka milionów Polaków nadal nie ma ustalonego kapitału początkowego.