• Informacje na temat:

  żarówki tradycyjne

Artykuły na temat: żarówki tradycyjne
 • Mniejsze niż zapowiadano zwolnienia w pilskim Philipsie

  ..., która jest jednym z największych na świecie centrów produkcji oraz eksporterem oświetlenia tradycyjnego" - informowała w grudniu spółka.

 • Inspekcja Handlowa skontrolowała oświetlenie sprzedawane w sklepach

  300 rodzajów żarówek i opraw oświetleniowych skontrolowała Inspekcja Handlowa. Zakwestionowała 35 proc. produktów. Kontrolerzy mieli zastrzeżenia m.in do nieprawidłowego oznakowania i zabezpieczeń - poinformował w piątek UOKiK.

 • "Przyspiesznie" oznacza masowe zwolnienie ludzi z pracy

  ...jednym z największych na świecie centrów produkcji oraz eksporterem oświetlenia tradycyjnego" - informowała w grudniu spółka.

 • Od 1 września w Unii znikają żarówki halogenowe

  1 września 2018 r. wejdzie w życie zakaz wprowadzania na rynek Unii Europejskiej halogenowych źródeł światła w kształcie tradycyjnej żarówki, kulki oraz świeczki. Wszystko ze względu na ochronę środowiska.

 • Utrzymanie domu jest zbyt drogie. Jak obniżyć koszty?

  Utrzymanie domu to dość poważne zagadnienie, które wiąże się z różnymi kosztami, np. kosztami eksploatacji i kosztami ogrzewania. Warto zwrócić uwagę na to, jakie wydatki w naszych domach stanowią większość i zastanowić się nad możliwymi środkami, które pomogą nam w zmniejszeniu finalnych kosztów.

 • 10 pomysłów na oświetlenie sufitu podwieszonego

  Podwieszane sufity są coraz popularniejszym dekorem stosowanym w nowoczesnych mieszkaniach. Na swoim wyglądzie zyskują jeszcze bardziej, jeżeli są odpowiednio oświetlone. Dzięki temu podkreślony zostaje ich oryginalny kształt, wszelkie załamania, a także uzyskujemy dzięki temu efektowne cienie. Poniżej zapoznasz się z 10 inspiracjami na oryginalne i wyjątkowe oświetlenie sufitu podwieszonego.

 • 10 sposobów na upał w domu

  Klimatyzatory i wentylatory to nie jedyny ratunek w upalne dni. W walce z temperaturą pomóc może wiele trików, których obszerną listę przygotował Open Finance.

 • Ciepła zima łagodna dla portfela

  Niewielka liczba mroźnych dni tej zimy i relatywnie wysokie temperatury wpłyną na obniżenie naszych rachunków za prąd i ogrzewanie. Ile dokładnie możemy zaoszczędzić w porównaniu do ubiegłorocznych opłat?

 • Operatorzy telekomunikacyjni stawiają na usługi internetowe

  Ubiegły rok był kolejnym, w którym nastąpił spadek przychodów z działalności telekomunikacyjnej. Wzrosty dotyczą jedynie usług związanych z dostępem do internetu - tu trwa dynamiczna ewolucja ofert i sprzętu.

 • UOKiK: Jedna trzecia domowych urządzeń elektrycznych źle oznakowana

  Niemal co trzeci produkt wykorzystujący energię elektryczną m.in. pralki, klimatyzatory, lampy, nie spełnia wymogów w zakresie oznakowania oraz towarzyszącej dokumentacji, stwierdziła kontrola przeprowadzona przez Inspekcję Handlową na zlecenie UOKiK.