• Informacje na temat:

  zarząd kghm

Artykuły na temat: zarząd kghm
 • Związkowcy z KGHM Polska Miedź negocjują z zarządem podwyżki i premię za 2016 r.

  Premii w kwocie 2 tys. zł za 2016 r. oraz przeszeregowań na wyższe kategorie płac zasadniczych domagają się związkowcy od zarządu KGHM Polska Miedź SA. Spór zbiorowy w tej kwestii trwa od kwietnia. W czwartek kolejne negocjacje z udziałem mediatora.

 • Stabilny poziom produkcji górniczej, wzrost produkcji hutniczej i utrzymanie dyscypliny kosztowej to główne czynniki charakteryzujące osiągnięcia Grupy KGHM w 2014 roku. Był to kolejny rok postępu w obszarach produkcyjnych, rozwoju bazy zasobowej oraz zabezpieczenia finansowania. Mimo wielu wyzwań spowodowanych turbulencjami na rynkach metali, zakładane wcześniej cele zostały zrealizowane.

 • KGHM: Dwa tysiące premii dla każdego pracownika

  Na dzisiejszym spotkaniu zarząd KGHM zaproponował działaczom związkowym wypłatę premii dla pracowników.

 • Strategia KGHM na lata 2019-2023 przyjęta

  Zarząd KGHM Polska Miedź informuje, że 19 grudnia 2018 roku rada nadzorcza zatwierdziła przedłożoną przez zarząd strategię na lata 2019-2023 zakładającą m.in. krajową produkcję górniczą na poziomie 450 tys. ton miedzi w urobku przy średniorocznym koszcie nie wyższym niż 3800 dol./tonę w okresie 2019-2023.

 • Płace w KGHM do zamrażarki?

  ...- Zarząd Polskiej Miedzi zaproponował związkowcom zamrożenie płac. W tej sytuacji spółka powinna dobrze się zastanowić zanim wyda każdą złotówkę - powiedział do przedsiębiorców prezes miedziowego holdingu Mirosław Krutin podczas Forum "Zmieniajmy Polski Przemysł" w Warszawie. Według analityków jeszcze przez conajmniej dwa-trzy lata cena miedzi na światowych giełdach będzie się wahać między...

 • Piotr Walczak zrezygnował z funkcji wiceprezesa KGHM

  Piotr Walczak złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa KGHM Polska Miedź S.A. ds. produkcji - poinformował w środę zarząd spółki. Rezygnacja jest ze skutkiem na 13 czerwca. KGHM poinformował także o tym, że czerwcowe ZWZ spółki zajmie się zmianami w składzie rady nadzorczej.

 • Nadal brak porozumienia w sprawie wzrostu wynagrodzeń dla pracowników Polskiej Miedzi. Zarząd podtrzymuje swoje stanowisko mówiąc, że nie może być mowy o wzroście pensji. Mimo argumentacji, że jest kryzys, strona związkowa nadal domaga się 8- procentowego wzrostu w 2009 roku.

 • KGHM Polska Miedź szuka prezesa i wiceprezesa. Ruszyły przesłuchania

  We wtorek, w KGHM Polska Miedź, rozpoczęły się przesłuchania kandydatów na prezesa i wiceprezesa spółki. Rada Nadzorcza zaplanowała na spotkania i rozmowy trzy dni, nie oznacza to jednak, że przesłuchania zakończą się sukcesem. Powodem są polityczne kłótnie w Prawie i Sprawiedliwości.

 • Średnia płaca w KGHM w 2011 roku wzrośnie rok do roku o 4,6 procent

  W 2011 roku średnia płaca w KGHM Polska Miedź wyniesie 9031 zł i będzie wyższa od płacy za rok 2010 o 4,6 procent.

 • Związkowcy weszli w spór zbiorowy z zarządem KGHM

  Związkowcy z działającego w KGHM Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego weszli w tym tygodniu w spór zbiorowy z zarządem spółki - poinformował PAP przewodniczący związku Ryszard Zbrzyzny. ZZPPM domaga się 2 tys. zł premii dla pracowników, podniesienie płac pracownikom produkcji oraz poprawy bezpieczeństwa pracy.