• Informacje na temat:

  zasilek przedemerytalny 2014 ile wynosi

Artykuły na temat: zasilek przedemerytalny 2014 ile wynosi
 • Idę na świadczenie przedemerytalne, ale przedtem muszę być na bezrobociu. Ile teraz wynosi zasiłek? Wanda Ż., Serock...

 • ..., a nie zarejestrowałaś odbiornika, możesz być ukarana. Wysokość kary jest równa trzydziestokrotności miesięcznego abonamentu! Od 1 stycznia 2014 r. kara wynosi: 579 zł za niezgłoszenie telewizora(...) abonamentowych: jakie są teraz, jakie będą od 1 stycznia 2014 r. Wysokość abonamentu RTV ustala Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Jeszcze do końca 2013 r. abonament wynosi: 5,65 zł miesięcznie tylko za...

 • Ustalanie dochodu rodziny dla celów przyznania 500 zł na pierwsze dziecko

  Aby uzyskać wprowadzone od 1 kwietnia br. świadczenie wychowawcze na pierwsze lub jedyne dziecko, trzeba spełnić kryterium dochodowe. Dochód na osobę w rodzinie nie może przekroczyć ustalonych przez ustawodawcę progów dochodowych. O jaki dochód tu chodzi i z jakiego okresu oraz czy w każdym przypadku należy go dokumentować?

 • Następne 25 lat Polski: Jakie reformy musimy przeprowadzić, by dogonić Zachód?

  Po imponującym wzroście gospodarczym w minionym ćwierćwieczu, kolejne 25 lat nie zapowiada się już tak dobrze. Jeżeli Polska nie zreformuje rynku pracy, systemu podatkowego i finansów publicznych, będzie rozwijać się znacznie wolniej, niż w latach 1989-2014 uważa prof. Balcerowicz.

 • Rentę rodzinną pobiera obecnie w Polsce 1,27 mln osób, najczęściej kobiety. Średnie świadczenie przekracza 1,8 tys. zł.

 • Nie będzie jednorazowych dodatków dla emerytów

  Sejm nie zdąży uchwalić do końca kadencji ustawy o jednorazowych dodatkach dla emerytów. Czy wejdą w życie, okaże się po wyborach.