• Informacje na temat:

  zaświadczenie o dochodach

Artykuły na temat: zaświadczenie o dochodach
 • Staram się w ośrodku opieki społecznej o dodatek energetyczny. Kazano mi dostarczyć z urzędu skarbowego zaświadczenie o dochodach. To konieczne? Kazimierz z Bielska-Białej...

 • Jak uzyskać zaświadczenie z urzędu skarbowego?

  Załatwienie wielu spraw uzależnione jest od przedłożenia zaświadczenia wystawionego przez administrację skarbową, np. o dochodach, niezaleganiu w podatkach czy rezydencji. Wniosek o jego wydanie można złożyć osobiście w urzędzie skarbowym lub dowolnym centrum obsługi, przesłać pocztą lub przekazać przez internet. Trzeba również na ogół uiścić opłatę skarbową.

 • Jakie świadczenia przysługują Polakom?

  Polacy mieszkający w Holandii mogą liczyć na znaczącą pomoc socjalną ze strony państwa. Nasi rodacy korzystają najczęściej ze świadczeń dla bezrobotnych i osób o niskich dochodach oraz zasiłku rodzinnego na dzieci.

 • Dlaczego Polacy tak chętnie biorą szybkie pożyczki?

  Stereotypowy obraz Polaka korzystającego z usług firm pożyczkowych ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Okazuje się, że są to najczęściej osoby młode, w terminie spłacające pożyczki w bankach i posiadające stabilne dochody. Dlaczego więc pożyczają pieniądze na rynku pozabankowym?

 • Od 1 listopada wyższe świadczenie dla opiekunów

  Od 1 listopada świadczenie pielęgnacyjne dla osób o niskich dochodach, opiekujących się niepełnosprawnymi członkami swoich rodzin wzrasta o 100 zł; po podwyżce wynosi 520 zł - wynika z rozporządzenia Rady Ministrów z 11 sierpnia 2009 r.

 • Dlaczego bank odrzucił wniosek o kredyt?

  Przyczyny odrzucenia wniosku o kredyt są bardzo różne. Jedne z częstszych to zła historia kredytowa oraz podawanie nieprawdziwych informacji. Expander radzi, aby dbać o terminową spłatę nawet niewielkich zobowiązań, gdyż opóźnienia utrudnią nam uzyskanie m.in. kredytu na mieszkanie.

 • Dołącz oświadczenie o stanie rodzinnym, majątku, dochodach, np. zaświadczenie o zarobkach, odcinek emerytury czy wypełniony PIT. Jeśli sąd zatwierdzi wniosek, zwolni Cię z całości lub części kosztów (nie obejmuje to zwrotu kosztów zasądzonych stronie przeciwnej).

 • Jakie dokumenty usprawnią konsolidację kredytów?

  Konsolidacja kredytów jest korzystnym rozwiązaniem, gdy chcemy uzyskać dodatkowe środki na realizację życiowych planów. Jest też rozwiązaniem bardzo przydatnym, kiedy nie radzimy sobie ze spłatą kilku zobowiązań jednocześnie. Jak pokazują statystyki analityków Akredo.pl, w wielu przypadkach kredyt konsolidacyjny to forma naprawcza, po którą Klienci sięgają w sytuacji, gdy koszty dotychczasowych rat uniemożliwiają zachowanie płynności finansowej i gdy zaczyna "brakować do 1-go".

 • ...1. Boisz się, że nie poradzisz sobie ze sprawą w sądzie? Postaraj się o bezpłatną pomoc prawną. Złóż wniosek o przydzielenie pełnomocnika z urzędu. 2. Do wniosku dołącz oświadczenie opisujące sytuację rodzinną, majątkową i zaświadczenie o swoich dochodach. 3. Jeśli sąd zdecyduje, że nie stać Cię na prawnika, to przyzna Ci adwokata lub radcę prawnego. Taką osobę wyznaczy...

 • Zarząd Euro-Tax.pl S.A. (dalej "Emitent") informuje, iż w lutym 2016 roku uzyskał i zweryfikował ostateczne informacje o zmianach w holenderskim ustawodawstwie,...