• Informacje na temat:

  zaświadczenie o zarobkach

Artykuły na temat: zaświadczenie o zarobkach
 • ...ubezpieczeniem. Co dalej? Po upływie roku kalendarzowego należy przedstawić dokument wykazujący Pani przychody z 12 minionych miesięcy. To zaświadczenie dostanie Pani od płatnika składek, czyli firmy...

 • Wynajmujesz mieszkanie? Możesz żądać zaświadczenia o zarobkach

  Osoby wynajmujące swoje mieszkanie nie powinny mieć oporów, by zażądać od potencjalnego najemcy zaświadczenia o zarobkach. Jeśli jest to osoba uczciwa, wypłacalna i zależy jej na naszej nieruchomości, powinna takie zaświadczenie przedstawić.

 • Sfałszowałam zaświadczenie o zarobkach, bo byłam w trudnej sytuacji i chciałam dostać kredyt. Pracodawca się dowiedział... Otrzymałam pocztą zwolnienie dyscyplinarne. W tym czasie byłam na zwolnieniu lekarskim. Teraz jestem na rencie. Czy powinnam otrzymać odprawę rentową? Zdzisława z woj. kujawsko-pomorskiego...

 • Polacy muszą gromadzić dokumenty o osiąganych zarobkach na bieżąco. To pozwoli im otrzymać wyższą emeryturę

  Miliony Polaków mają problem z udokumentowaniem wysokości zarobków sprzed wielu lat. Jeśli jednak nie uda im się zebrać kompletu dokumentów, mogą liczyć, że ZUS przy ustalaniu wysokości emerytury zamiast okresów zerowych przyjmie wynagrodzenie minimalne. Eksperci podkreślają jednak, by z gromadzeniem dokumentów nie czekać na ostatnią chwilę.

 • ...zaświadczenie o zarobkach.

 • Podatnicy często otrzymują wezwania do osobistego stawienia się w urzędzie skarbowym w celu złożenia wyjaśnień lub dostarczenia dokumentów. Nie muszą jednak z własnej kieszeni pokrywać wydatków związanych z takimi wizytami. Fiskus, o ile otrzyma odpowiedni wniosek, zwraca koszty przejazdu i rekompensuje utracone zarobki.

 • ...aparatem w telefonie komórkowym), zgłoszenie w straży miejskiej oraz zaświadczenie lekarskie.

 • "DGP": Podwyżki to za mało, by zatrzymać lekarzy

  Biurokracja, zbyt dużo godzin pracy, brak dostępu do nowoczesnych terapii - pomimo wzrostu zarobków liczba medyków decydujących się na emigrację nie spadła. Co roku wyjeżdża ich z kraju kilkuset - czytamy w czwartek w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

 • 10 sposobów na szybką gotówkę

  ...zostać kierowcą Ubera i ile można na tym zarobić? Wystarczy posiadać prawo jazdy, samochód i zaświadczenie o niekaralności. W przypadku spełniania tych warunków, należy wypełnić formularz na stronie...

 • Polska rezydencja podatkowa - czy można ją skutecznie utracić?

  Jeżeli ktoś chce dokonywać rozliczeń fiskalnych poza granicami Polski i poza jej jurysdykcją, musi zmienić rezydencję podatkową. Jednak przedsiębiorcy i pracownicy rozliczający się ze swojej działalności i zarobków za granicą często napotykają problemy ze strony polskich organów skarbowych.